Poslední šance dostat kosmetiku ZADARMO

27. ledna 2011 v 18:49 | Aneta |  *Všechno možné*
Dnes je 27. ledna a proto už zbývají jen čtyři dny do uzavření soutěže o balíček kosmetiky. Nebojte se přidat a poslat mi vaši koláž s TOP 7mi věcmi, které milujete. =) Nezabere vám to skoro žádný čas a navíc můžete získat stíny, 2 laky na nehty a balzám úplně zadarmo. ;) Více informací po rozkliknutí na celý článek

Aneta


CO JE VE HŘE?

Balíček kosmetiky, který je tvořen dvěma laky na nehty, stíny a balzámem na rty.

CO JE TŘEBA UDĚLAT?

Úkol je více než jednoduchý. Stačí, abyste vytvořily koláž, do které zabudujete TOP 7 věcí z módy a kosmetiky, bez kterých se neobejdete, které milujete, nebo prostě rády nakupujete. Fantazii ani vtipu se meze nekladou. 

KAM TO POSLAT?

Až to vyrobíte, pošlete svůj výtvor na můj e-mail: saneta@centrum.cz, do předmětu dejte heslo: soutěž - blog. V e-mailu uveďte své křestní jméno nebo přezdívku, věk a třeba krátký popis vašeho díla.

V ČEM TVOŘIT?

Buď si z netu stáhněte obrázky vašich oblíbených věci, nebo si je vyfoťte a pak to dejte dohromady v nějakém foto editoru, nebo použijte polyvore.com. Tam se stačí zaregistrovat a můžete vytvářet svoje vlastní kombinace. Nemusíte použít přesně to, co máte doma. Pokud milujete například řasenky, dejte do své koláže jakoukoliv řasenku. Jde spíš o provedení a nápady, než o přesné produkty ;)

JAK DLOUHO TRVÁ SOUTĚŽ?

Svoje koláže posílejte do konce ledna. Poté se začne na mém blogu hlasovat o nejlepší. Pokud by jich přišlo vážně moc, vyberu jich pár, které půjdou do veřejného hlasování, ale osobně si myslím, že se to nejspíš nestane.  (ZMĚNA!!! Nejlepší vyberu já a nechám vás pak do komentářů vyslovit váš názor na věc ;))

PŘÍKLAD

Abyste měly představu, jak to může vypadat, udělala jsem koláž z mých oblíbených TOP 7mi věcí!
Untitled
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama