Květen 2013

MAY photo random

31. května 2013 v 18:19 | Aneta |  *O MNĚ*
Je za námi další měsíc, pro mě dost náročný. Jednu těžkou zkoušku mám za sebou, jednu ještě před sebou a vy tu máte pár random fotek z května.


Nové Elle s přílohou o cvičení


Facebook ochutnávka smokey make-upu


Kosmetické pokladyMňamka u kafíčka s mamkouLetní zářivé nehty s COLORAMOU(M)učeníčkoCo mám nového a pěkného


Letecké brýle v akci

Nude make-up

30. května 2013 v 19:39 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace
Každý den nemám náladu na velké malování, takže zkouším i rychlé a jednoduché makeupy. Tentokrát tedy taková inspirace pro slečny, které se chtějí zkrášlit, ale nechtějí si pořizovat spoustu kosmetiky a trávit před zrcadlem déle než pár minut. Já jsem použila pouze make-up, pudr, bronzer a řasenku. Největší rozdíl ale udělalo upravené obočí (použila jsem hnědou tužku Miss Sporty, odstín 002). V porovnání s minulými kouřovkami je to dost velký rozdíl, že? =)


RECENZE - Rimmel foundation 25 hours

29. května 2013 v 17:29 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Rozhodla jsem se vyzkoušet jiný make-up, protože můj oblíbený Dermacol caviar long stay v DM zdražili opět na 350 Kč. Kosmetika Rimmel měla zrovna akci -25%, tak jsem okoukla jejich produkty a nakonec se rozhodla pro 25 hours lasting finish makeup. A můj výběr byl dobrý!


Tento make-up mě moc potěšil. Krásně kryje, dlouho vydrží a sednul mi i odstín (tuším, že druhý nejsvětlejší, ale jistá si nejsem). Nedovolím si potvrdit to, že100 % kryje a drží 25 hodin, protože jsem ho na sobě tak dlouho neměla, ale stačí mi, když po pár hodinách make-up nedělá mapy a vypadá plus mínus stejně, jako když jsem ho nanesla. Nedostatky, které neskryje (těch není moc), zakryje Dermacol cover make-up. Dá se vrstvit, takže podle potřeby a stavu pleti můžete make-up přizpůsobit. Nemám tedy víceméně nic, co bych mu vytkla. Krásně se nanáší (oproti výše zmiňovanému caviar long stay je tekutější a méně hutný). A cena v akci? 159 Kč! I mimo akci vychází kolem dvoustovky a myslím si, že se vyplatí ho koupit.

Pokud tedy hledáte make-up, který sedne, nevysušuje, nedělá masku a vypadá přirozeně, můžu jen doporučit. Ještě dodám, že já mám smíšenou pleť, některá místa mají tendenci se lehce vysušovat, t-zóna je mastnější. Nevím tedy, jestli sedne i holkám, co mají velmi suchou nebo velmi mastnou pleť, ale stojí za vyzkoušení.

5* HVĚZDIČEK


Sexy party make-up - smokey eyes

27. května 2013 v 18:10 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace
O víkendu jsem od učení utíkala více než je zdrávo a výsledkem je to, že mám pro vás opět make-up post. Tentokrát jsem si vytvořila tmavé, výrazné, kouřové líčení, které je moje nejoblíbenější. =) Je jednodušší, než se může zdát, postup hledejte hned pod první fotkou.


 1. Hnědý stín po celém pohyblivém víčku, vytáhnutý nad ohyb i přes vnější koutek,
 2. černá tužka podél řas, do záhybu a směrem ven,
 3. rozmazání černé tužky,
 4. zahlazení okrajů bronzovo-zlatým stínem,
 5. černá gelová linka,
 6. světlý stín na dolní hranici obočí,
 7. rozmazaná černá linka a bronzovo-zlatý stín na spodní linku,
 8. světlá tužka (perleťově bílá) na spodní vnitřní linku,
 9. umělé řasy a řasenka,
 10. dokonale vykreslené obočí,
 11. rty přetřené světlým leskem,
 12. obličej vytvarovaný bronzerem a vyjasněný rozjasňujícím pudrem (hrana nosu, hrana rtů, čelo, část nad lícemi)


TIPY: Make-up si vyžaduje perfektně zakryté nedostatky. Nebojte se pořádně přitlačit. Umělé řasy tomu dodají kýžený efekt. Oči opravdu řádně projasněte bílou tužkou/perleťovým stínem.

BONUS FOTO (na kterém je krásně vidět vystínovanání očí =)):
Možná jsem trochu blázen ... ale věřte mi, ty lesky jsou úúúžasné. =) Pro hezký světlý odstín jsem první nanesla ten tělově-bronzový (fakt nevím, jak tu barvu popsat) a do něj lehce vklepala červený, aby rty měly šťávu.

10 things I hate about make-up

26. května 2013 v 17:30 | Aneta |  *O MNĚ*
Líčení je super, kosmetika je super, beauty bloggování je super...
ALE
Někdy mě dokáže pár věcí pěkně vytočit. Většinou je to ve chvílích, kdy proti mě pracují i další (nejen antilíčící) síly, které se mi snaží dílo překazit. Tak schválně, kdo se mnou bude souhlasit? Případně, máte-li jiné případy, kdy nervíte během líčení, úprav, čančání, můžete udělat podobný článek a hodit odkaz do komentářů. Nebo na toto téma natočit video. ;)


NESNÁŠÍM, KDYŽ:

 • ... SE MI NAPROSTO DOKONALE POVEDE OČNÍ LINKA A VÍM, ŽE DRUHÁ UŽ TAK DOBRÁ NEBUDE, PROTOŽE PŘI LÍČENÍ PRVNÍHO OKA TO BYLA NÁHODA.
 • ... SI NALAKUJI VŠECHNY NEHTY, CELKEM SE MI TO POVEDE, MYSLÍM, SI, ŽE LAK JE ZASCHNUTÝ, ALE OUHA ... JEŠTĚ NENÍ A JÁ SI DO NĚJ NĚČÍM RÝPNU. A MŮŽU ZAČÍT NANOVO


 • ... MÁM RÁNO TAKOVÉ VLASY, ŽE MI ANI ŽEHLIČKA NA VLASY SPOLU S LAKEM NEPOMOHOU - K TOMU NAVÍC ZROVNA TO RÁNO NESTÍHÁM.
 • ... SI LÍČÍM PŘI UMĚLÉM SVĚTLE (VĚTŠINOU RÁNO V ZIMĚ), A PAK NA DENNÍM SVĚTLE VYPADÁ LÍČENÍ O 100% HŮŘE/PŘEMALOVANĚ/DIVNĚ.


 • ... SE NAMALUJU A MAKE-UP PO PÁR HODINÁCH VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK.
 • ... MI MÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ (NEBO NOVÉ) STÍNY SPADNOU NA ZEM, ROZSYPOU SE A JEŠTĚ SE ZNIČÍ JEJICH OBAL. (PRO TYTO PŘÍPADY SI NECHÁVÁM "SPOTŘEBOVANÉ" STÍNY, KAM PŘÍPADNĚ OBSAH TĚCH, CO MI SPADLY, PŘESYPU).


 • ... NEUSTÁLE HLEDÁM A HLEDÁM TEN BOŽSKÝ MAKE-UP (BOŽSKÝ ODSTÍN, KONZISTENCI, KRYTÍ). KDYŽ UŽ NA NĚJAKÝ NARAZÍM, PO PÁR POUŽITÍCH OBJEVÍM CHYBY, KTERÉ TAM SNAD ANI NA ZAČÁTKU NEBYLY.
 • ... SE RÁNO PROBUDÍM A NA OBLIČEJI JE NĚCO, CO TAM VEČER JEŠTĚ NEBYLO A NEUMÍM SI PORADIT S KRYTÍM DANÉHO PROBLÉMU.


 • ... SE MI V KOSMETICKÉ TAŠTIČCE, VE KTERÉ KOSMETIKU PŘEVÁŽÍM, VYLIJE MAKE-UP, VYSYPE STÍN, OTEVŘE TUŽKA ... ATD ATD
 • ... MI NEJDE VYTVOŘIT VYSNĚNÝ MAKE-UP ZROVNA, KDYŽ SE TAK SNAŽÍM. (ČASTO JE S TÍMHLE SPOJENO I PŘILEPOVÁNÍ ŘAS, KTERÉ NEZVLÁDÁM HLAVNĚ, KDYŽ TO NEJVÍC POTŘEBUJI)
Našly jste se v daných "přiznáních", nebo jste mnohem šikovnější než já a tohle vás netrápí? =)
Anet

MAKE-UP

26. května 2013 v 10:39 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace
Po nějaké době jsem opět vytvářela líčení, tentokrát s produkty COLORAMA od Maybelline, které mi přišly k vyzkoušení (fanoušci mého FB už je mohli vidět). Také jsem použila svůj nový make-up Rimmel 25 hours. Nebudu teď jednotlivé produkty hodnotit, na to jsou recenze, které se budou postupně na blogu objevovat. =) Seznam použitých produktů je na konci článku. =)


Líčení je celkem jednoduché, ale je k němu potřeba více barviček. Já použila tyrkysovou a zlatou právě od COLORAMY, pak hnědý stíny Everyday minerals a zlatý stín Essence.

Postup:
 1. Tyrkysový stín na pohyblivé víčko,
 2. hnědý stín do vnějšího koutku a obloučku,
 3. zlatý stín Essence kolem ohybu víčka,
 4. hned za ním směrem k obočí zlatý stín COLORAMA,
 5. černá tužka podél řas a ve vnějším koutku vyplněna i k ohybu,
 6. blending brushem rozmazání černé tužky,
 7. gelová linka,
 8. zlatý stín COLORAMA na spodní linku,
 9. na waterline černá tužka,
 10. řasenka,
 11. rty - růžový lesk a do středu rtů bronzovo-béžový lesk,
 12. bronzer na vytvarování obličej a broskvová tvářenka na líčka.PRODUKTY:

Makeup Rimmel 25hours, 103 Ivory. Dermacol cover make-up. Dermacol compact powder, 1. L'Oréal Bronzer, Everyday minerals rozjasňující pudr. Maybelline COLORAMA blush, 301. Oční stíny Maybelline COLORAMA, 809 a 605. Oční stíny Everyday minerals. Oční stíny Essence, 02 stage beauty. Rimmel řasenka, Scandaleyes lycra flex. Rtěnka L'Oréal, Color Riche 404. Lesky na rty Maybelline COLORAMA, 475 a 273. Laky na nehty Maybelline COLORAMA, 108, 749.


Další detaily si už můžete doladit samy podle sebe. Jak se vám líčení líbí? Já ho pojala celkem jemně, takže i když je tam spousta barviček, je to spíš takové svěží letní líčení, které krásně rozzáří oči a linka jim dodá hloubku. =)
Anet

RECENZE - Essence oční stíny

25. května 2013 v 19:21 | Aneta |  Recenze kosmetiky
V květnovém vydání časopisu JOY byly jako dárek produkty od Essence. Když jsem uviděla, že jsou v ní krásné, zlato-bronzové třpytivé stíny, musela jsem si JOY koupit. Mám pro takové odstíny slabost, a když ho hledám a sháním, na ten pravý nenarazím. Takže jsem opravdu s koupí neváhala (ještě, když časopis i se stíny stál 40 Kč). A jak jsem spokojená?


Stíny mají opravdu moc hezký odstín, který se hodí ke hnědým stínů, ale sám o sobě nadělá dost parády. Na to, že se jedná o značku Essence, která není nijak luxusní a drahá, mají stíny výdrž a během dne nemizí a nevytváří nepěknou linku v záhybu víčka. Jejich cena je myslím 40 Kč.


Hodnotím tento produkt kladně. Není to nic, co by mi vyrazilo dech, ale naprosto mi vyhovují, mám je moc ráda a dávám jim tedy 4* HVĚZDIČKY, a to hlavně proto, že poměr cena - kvalita vychází více než skvěle a zamilovala jsem si odstín, který mi sedne. =)

V "akci" stíny určitě uvidíte v nějakém tom make-up postu.

DEKOR - FUGU samolepky na zeď

25. května 2013 v 14:00 | Aneta |  *DEKOR*
Sobotní odpolední článek odbočí od kosmetiky a módy a přesuneme se spolu do rubriky dekor, která tu na blogu také je, jen ne tak obsáhlá. =)Od e-shopu www.fugu.cz (už jsem ho zmiňovala na svém facebooku) jsem dostala nabídku vybrat si samolepku do interiéru. Dloooouhoo jsem přemýšlela, co vybrat. Je tam spousta různých motivů, ale i možnost, vytvořit si vlastní nápis. Nakonec jsem využila právě toho, že se mohu vlastní kreativitou účastnit toho, co na samolepce bude. Nápis "ZÁKAZ STĚŽOVÁNÍ" byl inspirován hláškou a cedulkou v Simpsonových a nakonec jsme ho s přítelem umístili v jeho pokoji. Ze začátku jsem se bála, jestli to zvládneme a nebudou se nám písmenka odlupovat. No a výsledek můžete vidět na fotkách, takže je jasné, že jsme to zvládli. =) Takhle - je k tomu návod, podle kterého to musí zvládnout asi každý. =))))Ještě jsem dostala krásně praktickou a roztomilou samolepku NEZAPOMEŇ, ke které byly tři obrázky - klíče, mobil a peněženka, a origami znak. Ty jsem ještě neumístila, pořád přemýšlím, kam to dát.

fotka vpravo - zdroj - http://fugu.cz/

Samolepky jsou fajn a zútulní domov. Holé stěny budou mít konečně nějaké využití a vyše oblíbené citáty, hlášky nebo hesla můžete mít přímo na očích. =) Navíc to není drahá záležitost, není to nic, co by někdo nezvládl aplikovat a pokud vás to přestane bavit, můžete je jednoduše ze zdí, dveří, zrcadel či jiných povrchů sundat.

Máte někdo zkušenost se samolepkami do interiérů či e-shopem fugu.cz? Já můžu FUGU jedině doporučit. =) Moc jim děkuji za příjemné jednání i skvělý dárek. ;)
BTW: Moc se mi líbí design jejich stránek, navštivte je!

Aneta

6.-7. týden - VÝSLEDKY + 30ti denní výzva

18. května 2013 v 16:20 | Aneta |  *BE FIT!*
Slibovala jsem výsledky v podobě fotek a slib plním. Já osobně na sobě výsledek vidím a hlavně cítím. Kila dolů moc nešla, ale věřím, že více pevné vůle pomůže k tomu, abych se stravovala opravdu lépe a zdravěji.


Po - "objevil" se pas, břicho není tak kulaté, spíše ploché =) (bohužel jsem na začátku nevyfotila kvalitnější fotku =( snad to pro inspiraci stačí)

A míry? -1cm, - 2cm, -3cm a doufám, že alespoň ten pas (který je mojí nejproblematičtější partií) ještě zúžím. =))

weheartit.com

A do dnešního článku jsem si připravila ještě jednu informaci. Našla jsem skvělou 30 denní výzvu (ZDE inspirace). Je to plán, jak dosáhnout pěkného a pevného zadečku. Časově to není náročné, takže to přidám ještě ke cvičení a jsem moc moc zvědavá, jestli tolik dřepů zvládnu a jestli opravdu uvidím výsledek. Dneska začínám a ptám se, kdo zkusí tuto CHALLENGE se mnou? =))


Ještě jedna taková rada - pozor na kolena, raději mrkněte na internetu, jak správně dřepy dělat ;)

Webcam Annette story

17. května 2013 v 20:20 | Aneta |  *O MNĚ*
Ahoj =)
Všechny zápočty mám za sebou úspěšně a čekají mě "jen" dvě zkoušky, bohužel pekelně těžké... I z těch důvodů, že se snažím co nejvíce učit, musím odmítat pozvánky na různé kosmetické události, které se navíc konají v Praze, takže by byly časově opravdu náročné. Ale snad to jednou výjde a přidám se nějakou zajímavou reportáž, která by zase trošku oživila jinak běžná témata blogu. A když už jsem u témat, jaké články čtete nejraději? Budu moc ráda za zpětnou vazbu. Samozřejmě, píšu hlavně to, co mě napadne. V poslední době přidávám hodně recenzí, tak snad to nikomu nevadí.;) Také jsem se tu snažila oživit články o cvičení, hubnutí a zdravém životním stylu, které snad také pár holčin zaujaly. No a čas od času nějaké to líčení, moje postřehy atd atd... Je tedy něco, co chcete číst častěji? Co vás nebaví? Pište, piště, uděláte mi radost. A když mám dnes ten svátek.... =)

A k článku přikládám i fotky. V rámci znovuzprovoznění webky a zčeknutí toho, co jsem vyfotila, přidávám koláže z toho, co jsem za poslední rok, možná i dva, nafotila. Většinou to byly pre-fotky, které jsem uveřejnila na facebooku jako návnadu na make-up článek. =) Uvidíte, jak se mi měnil styl líčení i odstín vlasů. =))RECENZE - Rimmel & Divine way & Playboy

17. května 2013 v 16:10 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Tentorkát jsem sepsala v jednom článku tři recenze a hned na začátku vám prozradím, že všechny tři produkty budu chválit, takže jsou to takové moje květnové tipy na dobrý kup. =)


PLAYBOY PINUP SHOWER GEL

Jako první vám představím sprchový gel Playboy z PinUp kolekce, který mě v drogérii zaujal hned na první pohled svým roztomilým obalem. Druhá věc hrající v jeho prospěch byla i příjemná vůně. Jinak, co tak hodnotit na sprchovém gelu a proč si zrovna tento pořídit? Playboy shower cream je zároveň i tak trochu pěnou do koupele, takže je to takové dva v jednom. Provoní vám celou koupelnu a vůni z něj ucítíte i ráno potom, co jste se koupaly. Pokud máte rády Playboy vůně a spreje, budete mít rády i tenhle sprcháč. Cena byla do 70ti korun, takže naprosto v pohodě. =)

*3+ HVĚZDIČKYMITIGO KRÉM DIVINE WAY

Pravděpodobně většina z vás o značce Divine way neslyšela. Já se o ní dozvěděla díky e-mailu, který mi nabízel spolupráci (a také soutěž pro vás). Když to tedy výjde, vyzkouší produkt Divine way i někdo z vás. Tato firma vznikla ve spolupráci dvou lidí, je česká a vyrábí produkty v České republice. Všechny produkty, které nabízí, jsou přírodní. Pro více informací mrkněte na jejich stránky http://www.divway.com/cs, kde je vše krásně popsáno a můžete si výrobky i zakoupit.

K testování jsem dostala krém Mitigo, který je určen pro regeneraci citlivé pleti, tedy něco přímo pro mě. Neměla jsem žádná očekávní už jen proto, že jsem se s touto značkou setkala prvně.
První dojem? Jednoduchý obal, krém, který vypadal jako mast z lékarny a podobně i "voněl". Tento krém ale pěkně klamal tělem!!! Už po prvním či druhém použití jsem si všimla, že pleť je v lepší kondici, pupínky na bradě i začervenání se ztrácelo ještě rychleji, než pouze za použítí Vichy pomocníka, pleť měla jednotnější odstín. V poslední době mám srovnání i s jinými krémy a tenhle obsadil první místo. Věřím, že holky, které nemají velké problémy s pletí, si vystačí s hydratací, zmatněním... Ale jak už jsem psala u recenze krémů Garnier, chcete-li řešit složitější pleťové nedostatky, chce to něco víc. Myslím si, že tenhle krém tím, že je z přírodních produktů (složení: lékařský líh, voda z přírodního zdroje, andělia lékařská kořen, brusinka obecná list, bříza bělokorá list, přeslička rolní nať, řebříček obecný nať, zlatobýl obecný nať, neutrální masťový základ Ambiderma) pomůže s pupínky, barevnými nedokonalostmi a dalšími problémy lépe a snese ho i ten, kdo si drogérkový krém koupit nemůže.

U tohoto produktu jsem se více rozepsala, protože si myslím, že to za to stojí. Opravdu mě moc potěšil a jsem strašně ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. Určitě je to můj TIP MĚSÍCE KVĚTNA. Budu moc ráda, když se domluví i soutěž o tyto produkty, protože bych vám přála, abyste i vy tento krém poznaly. Pokud už ale teď chcete krém vyzkoušet, tak si ho můžete zakoupit ZDE, kelímek s 15 ml krému stojí 137 korun, což je podle mého názoru moc pěkná cena. =))

*5 HVĚZDIČEK


RIMMEL SCANDALEYES LYCRA FLEX MASCARA

Díky spolupráci jsem měla možnost vyzkoušet novinku od Rimmel a to řasenku Scandaleyes Lycra flex, na kterou jste jistě už narazily v drogérkách nebo alespoň viděly v reklamě. Moc se mi hodilo, že řasenka přišla, protože jsem zrovna nějakou novou potřebovala. =) Řasenku od značky Rimmel jsem doposud, alespoň myslím, neměla. A jak tedy dopadlo první setkání s ní...?

Dopadlo dobře! Řasenka má velký a hustý kartáček, kterým se řasenka pohodlně aplikuje. Řasy se nesplepují, nedělají se na nich ani "hrudky" (a to i když dáte více vrstev). Řasy jsou natočené, protáhle, udělají takový krásný vějířek - nevím, jak to jinak popsat, ale prostě vypadá porost na horním víčku bohatěji. =) Není moc "mokrá", takže i proto je pohodlné a jednoduché s ní pracovat. Celkově nemám nic, co bych ji vyloženě vytknula. Opět jsem vyzkošela produkt, který mě potěšil a sednul. Cena 189 Kč.

*4 HVĚZDIČKY


Zaujaly vás na základě recenzí tyto výrobky? Já osobně jsem moc ráda, že se v mém kosmetickém šupleti nachází. =)

Anet

Xicht

14. května 2013 v 22:21 | Aneta |  *O MNĚ*
Učím se a střídá se u mě pocit pochopení se zoufalstvím, také to tak máte, když máte před sebou kupu učiva? Ale jednou za semestr to člověk vydržet musí. =) A i proto je fajn, že mám blog, na který mohu "utéct" pokaždé, když je toho prostě už moc. A je to i záminka, abych od učení odvrátila zrak. A hokej je taky dobrá oddychovka...a čas s přítelem... vlastně...skoro to je tak, že k učení si vlastně jen tak občas odskočím =))) Hezký večer, pár xichtů, abyste viděli, jak vypadá člověk, který je zamilovaný a zároveň mu lehce hráblo. =)


RECENZE - L'Oréal Revitalift

11. května 2013 v 17:59 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Dneska jsem si připravila recenzi na krém pro zralou ženskou pleť (cca 30+). Zítra je totiž den matek, tak se to tématický hodí a třeba to pro vás bude i tip, co mamince koupit. Takže nezapomeňte zítra na své maminky, případně i babičky, a popřejte jim krásný svátek, určitě si to zaslouží. =))


K testování jsem dostala krém Revitalift laser renew od L'Oréal. Párkrát jsem si ho na pleť dala (z bloggerské zvědavosti), ale zkoušela ho moje mamka. Dvakrát denně (ráno a večer) si ho po dobu 4 týdnů mazala na obličej, aby mi poskytla osobní pohled na tento výrobek. Prvně se ale podívejme, co nám slibuje reklama:

 • redukci vrásek
 • zhutnění pleti
 • remodelaci kontur
 • U většiny žen se při testování projevily změny v kvalitě pleti OKAMŽITĚ.
 • Po 4 týdnech vrásky vypadají redukovány, pleť působí zpevněná a plnější.
 • Po 8 týdnech nastalo zlepšení u vrásek v okolí očí.

A co na to moje mamka?


Hned zkraje si chválila, že se jí krém dobře nanášel, byl ji na pleti příjemný a hezky voněl. Dalším plus bylo to, že jí sedl (má možná ještě citlivější pleť jak já, často jí kosmetika dělala na pleti neplechu). A výsledky? Sama na sobě toho moc nepozoruje. Musím uznat, že moc jemných vrásek nemá, takže tam se to nedala moc hodnotit. V práci ji ale během posledních dvou týdnů pochválili, prý je nějaká hezčí. ;) Já sama vidím, že její pleť není unavená, vypadá zdravě, není suchá. Mamka krém ráda používá a už si všimla, že v DMku ho mají v akci. (TIP i pro vás, pokud ho budete chtít pro sebe, maminku či někoho v okolí pořídit).
Krém tedy hodnotí kladně. I když velké změny u vrásek neviděla, tak si ho oblíbila.
Já ještě dodám, že se mi moc líbí jeho obal, který působí luxusně a hezky vypadá v koupelně na poličce. Tuším, že při používání krému se zbytkem řady Revitalift budou výsledky viditelnější (na ruku jsem si v drogerce zkoušela sérum a moc mě zaujalo).
To je tedy náš pohled na novinku od L'Oréal. Děkuji za jeho věnování. =)

RECENZE - Nové krémy Moisture Match od Garnier

10. května 2013 v 20:20 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Na svém facebooku jsem už oznamovala, že mi přišel balíček se 4 novými krémy od Garnier. Moc se mi líbilo, jak byly krémy zabaleny - však sami koukněte na fotky. =) Všechny jsem vyzkoušela, některé začala používat pravidelně, a teď vám popíšu, jak na mně který krém působil. Na konci článku bude také malý dotazník, který vám může pomoci při rozhodování, který z krémů je ideální právě pro vaši pleť, a také jsou tam oficiální popisky krémů od Garnier. =) Děkuji tímto Garnier za možnost vyzkoušet jejich novinku a také za zaslaný dotazník. Myslím si, že spousta z nás dost tápe, co je pro nás nejvhodnější.


Já mám smíšenou a citlivou pleť, takže je pro mě problematické vybrat něco, co mi sedí. Proto jsem ráda, že mám teď více krémů na výběr - nějaký den využiji ten, další den jiný. T-zóna se mi mastí, ale zase ne nijak extrémě, na ostatních partiích tváře se mi občas objevují šupinky, bylo tedy jasné, že vyzkouším hlavně vyživující a hydratační krémy.


WAKE ME UP! ROZJASŇUJÍCÍ GEL - Ano, je to spíše gel, než krém. Je průhledný a hned na první pohled jiný než ostatní ze skupinky krémů. Pleť nepůsobí unaveně, gel ji rozzáří. Mně to bohužel spíše zvýraznilo červená místa (také mi v dotazníku ani v jedné otázce nevyšel), takže jsem ho použila pouze jednou. Naopak mamka, když krémy viděla, ihned po něm sáhla. Teď ale testuje novinku od L'Oréal, takže nový krém nepotřebuje (recenze bude zítra!). Já tedy krému říkám ne, ale věřím, že někomu z vás bude vyhovovat, opravdu pleť osvěží.

OH! SO MATTE. SVĚŽÍ ZMATŇUJÍCÍ KRÉM - Pro mastnou pleť naprosto ideální krém - já vidím výsledek na T-zóně, která je opravdu zmatněná. Krém ale nepoužívám často, protože preferuji kombinaci hydratační krém plus báze. Ale párkrát jsem ho použila a jsem spokojená. Hlavní je to, že NEVYSUŠUJE, i přes své zmatňující účinky působí na pleti dobře.


START AFRESH. LEHKÝ ZJEMŇUJÍCÍ KRÉM - Tento krém jsem si vybrala jako ten, který budu testovat první. Nedělá žádný zázrak, ale slouží tak, jak má - hydratuje. Je to podle mě nejneutrálnější volba, pokud nevíte, jaký krém si vybrat. =)

GOODBYE A DRY. BOHATÝ VYŽIVUJÍCÍ KRÉM - Jestliže trpíte na citlivou a suchou pokožku, vyberte si růžový krém, který má za úkol hodit vaši pleť do pohody. Sice jsem ho použila jen párkrát, ale tuším, že vykopne z mé každodenní péče modrý krém. Ze všech krémů má nejhustší konzistenci a to mi moc vyhovuje.

To je tedy můj pohled na čtveřici novinek od Garnier. Celkově říkám, že krémy jsou fajn, vhodné i pro citlivou pleť (alespoň já jsem žádnou negativní reakci na krémy neměla). Také mají příjemnou jemnou parfemaci. Nemůžu ale říct, že bych viděla velké rozdíly v kvalitě mé pleti (testuji je 2-3 týdny). Rozhodně plní své účely, ale pokud máte více problematickou pleť, tak je potřeba hledat jinde. =)

Jestliže hledáte vhodný krém, zkuste odpovědět na otázky v dotazníku! =)

Nevím, jak se vám zobrazují barvy, ale první je vždy růžová, druhá oranžová, třetí zelená a poslední je modrá. =)Beauty trend - modré stíny - make-up

9. května 2013 v 17:29 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace
V líčení je každý rok spousta trendů a je na každé z nás, co (a jestli vůbec něco) si vybere. Mě zaujala modrá, která je skvělým kontrastem ke hnědým očím a zároveň sedne i modroočkám. Modré velmi pigmentované stíny Nars jsem zkombinovala s L'Oréal Infallible tyrkysovým stínem, vnější koutky zabarvila černým stínem a olalá! Na spodní linku už nebylo potřeba nic víc jak tyrkysový stín. I když je líčení barevné, nedá moc velkou práci. Schválně si také zkuste nějaké jiné, barevné, líčení ;)


5. týden cvičení a zdravého stravování - stagnace

7. května 2013 v 17:30 | Aneta |  *BE FIT!*
Mám takový pocit, že se za poslední týden nic nezměnilo. Cvičila jsem pouze 4x, v úterý, na čarodějnice, jsem si dala grilovaný hermelín i špekáčky, ve středu byl na oběd řízek a bramborový salát... takže se asi není čemu divit. Pokud i vy máte občas pocit, že se to nehne, tak to nevzdávejte - NAOPAK - snažte se ještě víc! =) Nebo se zkuste vyvarovat chyb, které holky často při hubnutí dělají, skvělý je TENTO článek na blogu sester Lucky a Niky (acupofstyle).
Přemýšlím, že příští týden vám sem dám fotky před a po. Nečekejte žádnou senzaci, já ale malý rozdíl vidím.


TIP: Na zahnání hladu i chutě doporučuji, hlavně pro večerní hodiny, zeleninový salát. Kupte si papriku, rajčátka, mozzarelu a olivy (které jsem já osobně nesnášela a začala je jíst tak měsíc zpět, teď tu nenávist k nim nechápu). Můžete přidat i trošku cibulky a máte výbornou večeři. Ovoce, ovocné saláty či šejky, kde jsou cukry, raději nechte na dopoledne, večer se i těm "zdravým" cukrům vyhýbejte. =))


A cvičení? Tentokrát jsem vybrala video, které se zaměřuje na zadeček. Ať máte malé, velké či jakékoliv jiné pozadí, tak vždycky nejlépe bude vypadat, pokud bude zpevněné ;) A ve videu je opět má oblíbená Tiffany.


New in - květnové úlovky

5. května 2013 v 19:19 | Aneta |  *O MNĚ*
Dneska vás (snad) potěším ještě jedním článkem. Pochlubím se vám s tím, co je nového v mé skříni a v kosmetickém šupleti (nějak je tam čím dál tím méně místa o.O).


Včera přijeli do Brna i mí rodiče a ségra, no a já jsem se s nimi ochotně zúčastnila nákupů. I když to ze začátku vypadalo, že si odnesu z obchodů pouze tepláky, nakonec jsem ulovila v NewYorkeru pruhované tričko, které se naprosto hodí k činnosti posledních dní a to ke zvýrazňování řádků v zákonech =D. Jelikož mi upadla nožička u slunečních brýlí, vybrala jsem si nové, letecké. Sice mi tento typ nikdy moc neseděl, ale tyhle mají takový trošku jiný tvar, který na mě nevypadá blbě, hurááá! A ke všemu jsem si vybrala jednoduché černé plavky, kterých je všude celkem plno (zatím), nezaspěte tedy jako já každý rok a už teď si vyberte plavecký úbor. V F&F jsem si koupila vršek za 188 Kč (sleva 30%) a spodek za 120 Kč, pěkná cena. Možná si v H&M ještě koupím nějaký barevný vršek, který mi bude sedět i k černým F&F plavkovým kalhotkám.


Taky pro vás budu zkoušet novou řasenku od Rimmel - Scandaleyes - jsem na ni moc zvědavá! A také v rámci nějakých recenzí zhodnotím sprcháč od Playboy z kolekce Pin up. A ano, koupila jsem si ho hlavně pro jeho roztomilý obal. Ale už teď říkám, že voní krásně!!! =)

Krásný nedělní večer!

RECENZE - BB cream Garnier anti-ageing

5. května 2013 v 16:10 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Do rukou se mi dostal další BB cream, tentokrát novinka od Garnier Miracle Skin Perfector, který má mít navíc anti-ageing účinky, určen je tedy pro zralejší pleť. I přesto ho testovala moje sestra, která make-upy nepoužívá, maximálně právě nějaké tónovací krémy. Já sama jsem ho netestovala z několika důvodů - přišel mi odstín medium, který je opravdu dost tmavý (na mně jsou tmavé i ty světlé bb, natož střední odstín), bb krémy moc nepoužívám (chci větší krytí), celkově nemám k bb krémům dobrý vztah a zaujímám spíše negativní názor (a jelikož nechci být neobjektivní, raději to dám k testování někomu, kdo je neutrální=)). A jak dopadl další BB, který se ke mně dostal? Bohužel, podle očekávání, špatně.


Sestřin názor (který se z velké části shoduje s Gabčiným - ZDE je její recenze) je takový, že BB ji akorát dodal "barvu", a tak její obličej vypadal opálenější. Bohužel ale nesjednocuje, ani minimálně nekryje, je to spíš takový obarvený krém. Abych ale nebyla jen a jen negativní, musím říct, že má příjemnou parfemaci a dobře se nanáší. Ale to je bohužel vše.


Jsem tedy nucena tento krém zhodnotit negativně a bohužel ho nemůžu na základě mé ani ségřiny zkušenosti doporučit. Mám takový pocit, že u nás v drogériích nenajdeme dobrý BB krém, který by sedl a (nejen) bloggerky by ho v recenzích chválily. Skoro bych apelovala na firmy, ať se o ně ani nesnaží. Chvály jsem četla pouze na ty přímo asijské BB.
Zkoušely jste tento BB? Jaký máte názor? =)
Aneta