5 random facts about me

10. listopadu 2013 v 21:36 | Aneta |  *O MNĚ*
Víkend pro mě byl náročný, i když hlavně příjemně. Můj taťka totiž slavil padesátiny, takže se sešla celá rodina a společně jsme spolu strávili odpoledne, večer i noc. :) Musím říct, že čím jsem starší, tím více oceňuji, že se takhle se všemi setkám. Bohužel, kvůli oslavě mi zbylo málo času na školu a ještě méně na blog, ale i tak mám takový oddychový článek. Nápadů je jinak dost, jen ne dostatek volna na to, abych všechno sepsala.
Tentokrát tedy něco o mně, a to 5 věcí, které jste možná nevěděli. ;)
Krásný zbytek neděle!


1. Od malička jsem strašně ráda kreslila domy, jejich půdorysy i interiéry, a navrhovala tak stavby. Snažila jsem se to více a více propracovávat. Hrála jsem si i s myšlenkou, že bych studovala bytový desing či architekturu. Jelikož jsem ale technický antitalent, vybrala jsem si humantiní obor na studium. :)

2. Jsem přímo závislá na brouzdání po blogách, kde čerpám inspiraci. Kvůli tomu ale pak mám chuť utrácet peníze za kupu kosmetiky i oblečení, které nemám, ale ráda bych měla. Někdy raději utratím zbytek peněz za make-up než za jídlo.

3. Jsem líná číst anglické titulky/texty atd. Vím, že by to v rámci procvičování a udržování znalostí bylo fajn, ale raději z lenosti text jen tak prolítnu a k seriálům si pustím titulky české.

4. Mám dny, kdy jsem se sebou celkem spokojená, vlasy jsou ok, make-up se povede, ale také jsou okamžiky, kdy je tomu přesně naopak a nejradši bych si koupila nový obličej. :)

5. Hrozně ráda vymýšlím příběhy a sním, ale často se nemůžu přemoct a sepsat to na papír. A tuto nezbednou vlastnost bych ráda změnila, takže držte palce!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama