Christmas time

22. prosince 2013 v 15:02 | Aneta |  *O MNĚ*
I já se díky vlivu vánoční nálady (a jelikož Vánoce miluju, cítím ji velmi intenzivně) podělím o svá přání k Vánocům. Jelikož jsem si už před Vánoci přála od rodičů pracovní stůl a židli do nového obydlí, tak jsem se snažila být co nejskromnější ohledně dárků pod stromečkem. :) Bude to znít jako klišé, ale jak stárnu, tak to vnímám víc a víc, že je vlastně nejdůležitější to, aby se rodina sešla ve zdraví, vládla pohoda a klid, nikdo se na nikoho nezlobil, a každý lehce povolil v tempu, které hlavně před Vánoci bylo zběsilé. Já budu slavit troje Vánoce - jedny doma s rodiči a ségrou, další den se sejde velká rodina u babičky, a až se vrátím po svátcích do Brna, tak je oslavím s přítelem. A na co se nejvíc těším? Na jejich výrazy při rozbalování dárků, protože doufám, že všechny příjemně překvapím a potěším. :)
xmas wishlist

Jinak, já si přeji nějakou tu knížku, mamce sem dala tip, že to může být cokoliv dalšího od Candance Bushnell. Oblíbila jsem si kosmetiku La Roche-Posay, kterou jsem nedávno dostala k testování v malých baleních, takže jsem si Ježíškovi řekla o jejich plná balení, přesně se jedná o řadu Effaclar. Jelikož se mi rozbila peněženka, přeji si i tu. A pokud se vydáme po Vánocích očíhnout slevy, chtěla bych si vybrat šaty a nějakou tu kabelku (MK je zatím jen sen a ne reálný požadavek :D).
giveawayA když už dnes mluvím o dárcích, nezapomeňte večer sledovat FACEBOOK blogu, kde začne vánoční giveaway o skvělou cenu, která jistě potěší úplně každého. Zúčastnit se jí budou moct jen mí fanoušci, protože bude probíhat právě pouze na facebooku. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama