Únor 2014

Blogerky a Gabriella Salvete

23. února 2014 v 17:46 | Aneta |  *O MNĚ*
Ve středu 19. února jsem vyrazila do Prahy, jelikož jsem byla pozvaná na setkání blogerek se značkou Gabriella Salvete, kde nám byly představeny jejich kosmetické novinky. Moc mě překvapilo (a potěšilo), že tuto událost brala značka opravdu velmi vážně a o kosmetických novinkách nám povídali ti nejpovolanější - generální ředitel značky GS Alessio Monteleone, chemik a specialista na tvotbu nových produktů Alberto a vizážistka Petra Šestáková. Spojili tak technické a odborné informace o produktech spolu s praktickým využitím. Navíc to dokázali s vtipem (když vám muž povídá o tom, jak je easy si ráno dát prostě jen cc krém nebo popisuje jednoduchou aplikaci řasenky, pobaví to :)). Nejvíc se mi líbila italská výslovnost CC krému - čičikréma, a následné zkomolení a vyšperkování tohoto výrazu vizážistkou Petrou na "čičinu". :DHned poté, co jsme si vyslechly základní informace o CC krému, nové řasence i stručný popis make-upu 3v1 a tekutého korektoru, jsme si jako správné blogerky musely všechno osahat a vyzkoušet. Mezitím nás točila kamera a fotil fotograf, ale když máte v ruce kosmetické novinky, na jejichž testování se těšíte od první věty o nich, tak si toho vlastně vůbec nevšímáte.Po "oficiální" části jsme se vrhly na občerstvení a babský pokec. Moc ráda jsem potkala nejen ty, kteří stojí za značkou Gabriella Salvete, ale i ostatní blogerky, hlavně Péťu z PetraLovelyHair, která vždycky vypadá úžasně (měla jsem možnost ji potkat už na Fashion Weeku v Praze).
Také jsem v rozhovoru odpověděla na pár otázek, takže jsem moc zvědavá na výsledek, o který se s vámi (pokud to nebude velká tragédie :D), podělím. :)
Celkově hodnotím akci moc pozitivně a s nadšením se pouštím do testování výrobků. Prozatím nechci moc hodnotit, chci vše rádně prozkoušet, ale z řasenky jsem víc než nadšená, to říkám už teď!!
Děkuji tedy značce GS, že pro nás něco takového uspořádala. Když mám čas, tak se ráda takové akce zúčastním. Mám pak dobrý pocit z blogování a celkově z toho, co dělám, protože se tímto vlastně zase trošku posouvám dál. :)
A jelikož se chci s váma podělit o radost, tak během příštího týdne bude na facebooku blogu probíhat soutěž o CC krém, a tak bude jedna z vás moct testovat se mnou. Více informací večer na FB. ;)

Just red lips

20. února 2014 v 21:59 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Čím dál víc propadám červeným rtům, který dokáží i z nudného make-upu udělat výrazné a zajímavé líčení. Tentokrát jsem protestovala rtěnku od Rimmel, a to odstín Mayfair red lady. Na první pohled jsem se do odstínu zamilovala a konzistence, jednoduchost v nanášení a výdrž už byly jen třešínkou na sladkém dortu.


Rtěnka Moisture Renew je hydratační, vysoce pigmentovanou rtěnkou. Na rtech je lehká, narozdíl od jiných rtěnek ji vlastně vůbec necítíte. Připadá mi to jako spojení balzámu s rtěnkou, takže je snadné s ní pracovat a nanášet ji.
Zkuste si samy v obchodě nanést tester třeba jen na ruku a samy poznáte, jak se liší od jiných rtěnek. Navíc, cena 129 Kč je také více než příjemná. Za mě velké ANO! Sice nejsem velký odborník na rtěnky, ale o to víc si cením toho, jak dobře se s ní pracuje. :)


Co vy a rtěnky? Zkoušely jste tuto novinku od Rimmel? Piště, jsem zvědavá na vaše názory. ;)

Soutěžte o tablet nebo třeba taneční podložku

14. února 2014 v 10:00 | Aneta |  *Všechno možné*
Jestli si rádi hrajete a hlavně vyhráváte, mám tu pro vás tip! Od serveru hpd.cz ke mně totiž přišla zajímavá informace...

Soutěž s Eggies na hpd.cz a vyhraj tablet a další super ceny!

Chceš získat tablet, taneční podložku nebo elektronický deník s heslem? Pak si nenech ujít skvělou soutěž, kterou pořádá herní server HryProDívky.cz.
Ze vzdálené planety nás totiž navštívili Eggies - příšerky, které si můžeš sám vypěstovat. Stačí se o ně dobře starat po dobu, než se z vajíčka vylíhne dospělá příšerka. Pokud se ti od 14. do 24. 2. 2014 povede postarat se alespoň o jedno vajíčko tak, že se z něj Eggie opravdu vylíhne, můžeš vyhrát tyto skvělé ceny:
1) Tablet - ASUS MeMOPad ME173X 16GB
2) Taneční podložka - X-PAD Extreme Dance Pad, Full Service
3) Elektronický deník s heslem
Kromě těchto skvělých cen, čeká ještě na dalších 10 starostlivých hráčů odměna v podobě maskota stránek. Takže už na nic nečekej, zaregistruj se a zkus své štěstí.

Sbírej roztomilé Eggies i dál!


Do sbírání Eggies se můžeš zapojit i po soutěži. Stačí se zaregistrovat na stránkách HPD.cz a začít se o vajíčka starat. Vychovej si vlastní sbírku Eggies i ty a buď první, kdo je sesbírá všechny.


Čas pádí, čas letí

11. února 2014 v 21:07 | Aneta |  *O MNĚ*
Už mi hrabe ze zkoušek a učení, a je mi líto, že sem dám článek jednou týdně. Teď ale budu mít dva týdny čas jen a jen na blog (a práci), takže se budu snažit zase psát víc. Navíc mě čeká pár zajímavých setkání, o kterých se tu také dozvíte. :) Potom se vám budu snažit udělat radost pár recenzemi a i pozvánkou na soutěž. Také tu snad bude více módy (uvítáte to?) a hlavně mých outfitů. V hlavě mám zase pár nápadů a plánů, které by mohly blog oživit, tak snad se mi to povede zrealizovat a vás to potěší. Blog je mé oblíbené místo a doufám, že i vám se tu líbí. Pokud máte vy na mě otázky nebo vás něco zajímá, neváhejte se ptát v komentářích nebo na ASKu. A jestli chcete více aktuálních informací a fotek, sledujte můj FACEBOOK a INSTAGRAM. Minimálně "instáč" zásobuji celkem často. ;)Několik fotek z posledních dní. Jídlo, dort pro přítele, šaty, které jsem si na ples nezvala, šaty, které jsem si na ples vzala, make-up, kosmetika... a taky jedna fotka z doby, kdy jsem měla tmavé vlasy a byla tak o dva roky mladší. :))

Tradiční ples Brno - make-up + dress

2. února 2014 v 22:19 | Aneta |  Módní inspirace&outfity
Včera se v pavilonu A brněnského výstaviště konal první ročník Tradičního plesu, který sliboval mimojiné i skupinu NONAME, bohatý program i raut. Nejsem náročný člověk a už vůbec si nelibuju ve špatném hodnocení, ale bohužel, tady moc pozitivních věcí nenajdu. :( Večer jsem si užila jen díky příjemné společnosti a dobrému vínu, organizátoři na tom neměli moc velký podíl. I když jsme měli s přítelem, jeho sestrou a jejím přítelem VIP vstupenku (za což vděčíme právě přítelově sestře), trvalo nám téměř hodinu se přes vstup, zmatené místenky a dlouho řadu na šatnu dostat na svá místa. Bohatý raut nebyl tak bohatý, řady však skoro nekonečné, skleničky k nenalezení, program posunutý... Chápu, že organizovat ples pro více než 3000 lidí není sranda, ale nechť se do toho nepouští ten, kdo to nemá šanci zvládnout.


Každopádně vám přináším fotky, na kterých můžete vidět můj make-up i šaty. Líčení jsem zvolila vcelku jednoduché (hnědé, zlaté stíny, černé rozmazané linky v záhybu oka, gelová linka), které jsem doplnila umělými řasami essence. Ty působí přirozeně, nejsou nijak extra výrazné, ale krásně vaše přírodní řasy doplní. Celý večer vydržely a neodlepily se, takže za 65 Kč skvělý kup. :)
Šaty jsem koupila v Peek&Cloppenburg, stály 1300 Kč, a doplnila je páskem z GATE za stovku. Naušnice i náramek jsou taktéž z GATE za pár korun, takže hodně parády za dobrou cenu. :) Přítel měl klasicky oblek, černou košili a k tomu krásnou kravatu v zajímavé tmavě tyrkysové barvě. :)


Co vy a plesy? Také jste někdo navštívil Tradiční ples? Co na něj říkáte? :)