How to use - BRONZER

23. září 2014 v 18:16 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace

Tvářenky, rozjasňovače i bronzery jsou nezbytnou součástí dokonalého a profesionálního make-upu. Není jednoduché s nimi pracovat, zvlášť, chcete-li použít všechny tři produkty najednou - to pak můžete vypadat spíše jako obrázek než hezká holka. Co ale doporučuji a s čím je podle mého dobré začít je bronzer, se kterým se pracuje asi nejjednodušeji, vypadá přirozeně a nyní, po prázdninách, kdy jsme všichni krásně opálení, se hodí a krásně podtrhne opálení.


Použití bronzeru je vcelku jednoduché - platí jednoduché pravidlo - zmavují se místa, která mají jako by zapadnout - tj. místa pod lícní kostí, kolem brady, strany nosu, místa kolem spánků. Doporučuji na tyto místa prvně aplikovat tmavší pudr či hnědý stín. Ty rozetřít do ztracena, a poté přes ně poprášit bronzer. Určitě naleznete na youtube spoustu videií, já vám tu přináším fotku (více zkontrastovanou, aby to i na fotce bylo vidět) toho, kam bronzer i tmavší stín aplikuji. Potom je důležití všechno rozprášit do ztracena (nejlépe čistým štětcem), aby výsledek vypadal přirozeně a nebyly vidět přechody. Doporučuji začít s malým množstvím, přidat můžete vždycky.


Já momentálně používám bronzer od Dermacolu, kde je jak bronzer, tak tmavší stín pro konturování (ten je opravdu hodně pigmentovaný a tmavý, takže s ním opatrně). Výsledek mi v pohodě vydrží celý den, aplikace není složitá, ale radši si to zkuste prvně nanečisto a na denním světle - v umělém osvětlení totiž vše vypadá jemnější a méně výrazné. Mohlo by se tak lehce stát, že pak výjdete ven a bude celý dojem z make-upu pryč. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama