Jak mu vybrat tu správnou košili

8. září 2014 v 19:00 | Aneta |  Módní inspirace&outfity
"A zlato, co si mám vzít na sebe, košili?"
"Jo, jasný, košile bude super..."

Počkat! STOP!

Není košile jako košile. Když nějaký kluk/muž mluví o košilích, mám tendenci si představit to nejhorší, tedy košile volné, tak o 2 čísla větší, s krátkým rukávem, zastrčené do kalhoty a nejlépe ještě pěkně podkasané. A to není pěkné, nikomu to nesluší a zachrání to jedině svetr, který si dotyčný přes košili oblékne.

Ono vybrat dobře padnoucí košili, v hezké a sedící barvě, která bude pohodlná i zajímavá, je docela oříšek. Dříve jsem opravdu vídala pouze takové ty volné neforemné kusy oblečení, které dokázali zkazit i jinak hezkou mužskou postavu, a to nemluvím o vysokých hubených chlapcích, kteří přes léto vyrostli o 10 čísel, nepřibrali ani deko, a tak jim z košile, do které by se vešli třikrát, trčeli hubené ruce, a košile tak ještě více zdůraznila to, co hoši chtěli v nejbližších měsících, dokud nenaberou svaly (haha), zakrýt.Jenže, dneska už se nemůže nikdo vymlouvat na mizerný výběr. Všude je všeho kupa a díky internetu je možné sehnat cokoliv a košile jsou jedna z těch legálních věcí. Díky stránkám blogerka.cz (díky jejichž výzvě tento článek vzniká) i díky facebooku a vůbec reklamě jsem narazila na e-shop s košilemi - KAMISA.cz. No a to už je trošku jiná liga košil!

V košilích KAMISA vypadá sexy i ta figurína, na které jsou košile foceny! Samozřejmě jsem si ji hned představila na tom svém chlapovi a řekla si, že výzvu přijímám a článek napíšu. Dobré se má šířit, a to zvlášť, když můžu jednu z těch košil vyhrát. :)Když jsem přítelovi košile ukázala, hned ho zaujaly a moc se mu líbily. On je ten, kdo si košile vybírá, ale moje přísné oko to vždy kontroluje. Má košile letní, formální, jednoduché i barevné. Patří k těm, kteří mají košile rádi a rádi je nosí (ale jasný, tričko s Homer Simpsonem je pohodlnější), což je pro mě strašné plus - chlapi v košilích vypadají prostě líp. Košilí se nedá nic zkazit, pokud se vybere samozřejmě dobře. Košile se dají dobře kombinovat - do obleku, k džínám, ke kalhotům, s kravatou i bez, ohrnuté rukávy, neohrnuté... Ale pro nás, ženy a holky, mají jednu obrovskou nevýhodu - musí se žehlit. Jestli se tomuto chcete vyhnout, zbývají dvě věci - naučit chlapa, aby si ji žehlil sám (já vím, dobrý fór), nebo si žehličku nepořizovat, sušit košili na ramínkách a doufat, že jakýkoliv přehyb nebude pak ve stavu akce vidět. Ale slibuji zde veřejně jednu věc - jestli bude mít můj přítel košili Kamisa (třeba TUTO), tak žehlit začnu. Přísahám. Ta košile si to totiž zaslouží.

A až bude nakoupena ta pravá košile, bude asi na čase najít ještě nějakou zajímavou mikinu - což bude trošku problém, protože výběr mikin je na e-shopu opravdu bohatý a nejradši bych přítelovi pořídila každou druhou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama