Katy Perry inspired look

25. listopadu 2014 v 18:51 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace

K tomuto líčení mě inspiroval krásná Katy Perry. Celkově se mi její styling hrozně líbí, má vždy dokonalý make-up, ale je fakt, že jejím velkým modrým očím snad cokoliv. Tentokrá jsem se zaměřila na jeden starší look - černá a tyrkysová linka a růžové rty. Bohužel jsem doma nenašla tak výrazný růžový odstín rtěnky nebo lesku, takže rty tak růžové nemám.

Našla jsem spoustu fotek tohoto make-upu, ale bohužel nejlépe je vidět na takové zvláštní fotce, ale tak pro lepší představu jsem ji sem dala. :)


Líčení je složité v tom, že musíte dobře zvládnout černou a tyrkysovou linku tak, aby byly krásně odděleně nad sebou. Nevím, jestli se mi to podařilo úplně přesně, ale je to dobrá inspirace pro zase trošku jiné líčení, kdy nemusíte stínovat a "kouřovat".

Na víčko jsem aplikovala zlatavý stín, který jsem použila i na spodní linku. Do záhybu oka jsem dala tmavší stín, a pak se už jen snažila o linky. K looku patří dlouhé řasy a výrazné upravené obočí. Všechno jsem zakončila růžovým leskem a tvářenkou.


Líčení je takové svěží a zářivé, ale hodí se i na večerní party nebo ples. ;) Zkusíte i vy něco podobného? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama