Jeremy Scott for Adidas

15. března 2015 v 17:12 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Na limitovanou vůni Jeremy Scotta pro Adidas jsem byla velmi zvědavá - už ten originální design mě přesvědčil, že to bude něco výjimečného. Navíc se jedná o unisexovou vůni, takže ji mohou používat jak ženy, tak muži. Těžko si tedy představit, co by mohlo oboum pohlavím sednout. Byla jsem velmi překvapená, když jsem vůni poprvé ucítila - jako kdyby se spojily dva různé parfémy - jedny velmi ostrý, kořeněný a druhý svěží, citrusový. Druhá složka mi ke sportovní značce Adidas sedla a čekala jsem ji, druhá byla překvapení. Když si ale přečtete oficiální popisek k vůni, pochopíte, co ten kontrast způsobuje. Vůně je tvořena kalábrijským bergamotem, bílým pepřem, kadidlem a kašmírem, velmi netradiční kombinace.


Vůně je jiná než cokoliv, co jsem do této chvíle měla možnost vyzkoušet. Je dost možné, že většině lidí úplně nesedne a nedokáže si představit příležitost, kdy ji použít. Na druhou stranu je tak originální a výjimečná, že si jí každý všimne, zeptá se na ni a bude zde minimální šance, že potkáte někoho ve stejném parfémovém kabátě. Její výhodou je i exkluzivita, vžďyt na celém světe je jí jen 10 000 kusů, u nás pár desítek, které jsou v prodeji pouze v parfumerii Marionnaud v OC Nový Smíchov.

Nemůžu říct, že je to moje srdcovka a hned na první čuchnutí jsem se do ní zamilovala, ale je tak jiná, zvláštní a originální, že jsem si ji oblíbila, i proto, že opravdu dlouho vydrží, celý den ji na sobě ucítite.


Moc děkuji za možnost jejího testování, i za milý dárek - plátěnou tašku - která byla součástí balíčku. Tu využiju při nákupech a nebudu už aspoň zatěžovat kabelky. :))

Už jste si tuto novinku otestovali? Co na ni říkáte? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama