Avon blogstars party

18. dubna 2015 v 19:32 | Aneta |  *Všechno možné*

V pátek 17. 4. 2015 jsem se zúčastnila akce Avon Blostars, která se konala v krásném prostředí Tančící kuchyně v Praze. Celý interiér byl nádherně vyzdoben, díky práci šikulů z Kitchen story jsme měli co jíst a pít a hlavně, díky ženám z Avonu jsme se dozvěděli o novince mezi jejich krémy. V neposlední řadě jsme se sešly v hojném počtu beauty blogerek, které jsem moc ráda viděla a kterým to moc slušelo.

Celou akci moderovala Nicol Moravcová, která si přizvala pár hostů z firmy Avon, Nicol z A Cup of style a také organizátorku soutěže Blogerka roku. Dozvěděli jsme se něco o možnostech spolupráce s Avonem, a také o tom, jak nový krém Nutraeffects s výtažky ze semínka chia funguje a proč je lepší než jiné krémy (o něm podrobněji v dalším článku).
Po menší prezentaci jsme se rozutekly po celém prostoru, kde na nás čekal zkrášlující koutek, ve kterém jsme si mohly nechat nalakovat nehty, místo, kde jsme mohly natočit video, a kuchyň, kde jsme se mohly prostě jen občerstvit a užít si chvíle v tak krásném prostředí.Jídlo bylo krásné nejen na pohled, ale i na chuť. Také bych chtěla proniknout do toho umění a dokázat takto krásně servírovat. :) Na odchodu jsme všechny dostaly taštičku s produkty od Avon, na které se moc těším, protože jsem dlouho žádný jejich produkt nepoužívala. A na konec mám i dobrou zprávu pro vás - jedna z vás bude mít příležitost jejich nový krém také vyzkoušet, sledujte tedy blog, bude další GIVEAWAY! :)
Děkuji AVON za pozvání na akci. Abyste si dokázali představit, jak to tam vypadalo a jak to tam žilo, mám pro vás i krátké video, nesestříhaní, neupravené, ale to mi snad odpustíte. :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama