Květen 2015

Karlovy Vary

31. května 2015 v 19:55 | Aneta |  *O MNĚ*
Minulý týden jsem si udělala výlet do západních Čech, který byl napůl i pracovní. Čtvrtek a pátek (21.-22.4.) jsem trávila v krásném prostředí Karlových Varů, přesně v Cihelnách, kde se nachází golfové hřiště. Součástí turnaje, který probíhal v pátek, bylo i semifinále Miss Czech Prestige. Program byl takový, že jsme s holkama - soutěžícíma/hosteskama, dorazily ve čtvrtek večer na místo, ubytovaly se a šly na večeři, kde jsme se potkaly s pořadately i porotci, kteří se nám představili, a pak se snažili získat co nejvíc informací o nás. Atmosféra byla fajn, holky suprové (to mě teda velmi mile překvapilo, že jsme si opravdu sedly), ale kolem půlnoci jsme už ležely v postelích, protože další den byl sraz v 7:00 na snídani, po které nás čekala práce - hosteskovaly jsme na turnaji. Celý den bylo krásně a svítilo sluníčko, takže jsem byla moc ráda, že můžu takový den trávit v přírodě. Kolem 17hod jsme už byli všichni zpátky v restauraci, kde se vyhlašovaly výsledky turnaje a probíhala samotná soutěž. Velkým překvapením pro mě byl postup do finále, které se bude konat v říjnu. Spolu se mnou byla druhou finalistkou zvolena má jmenovkyně, taky Aneta.


Musím říct, že po těch dvou dnech jsem se fakt těšila zpátky domů a hlavně do postele. I když se to nezdá, bylo to všechno celkem náročné. Jsem ale moc ráda, že jsem jela, protože holky byly víc jak super, poznala jsem nová místa a zažila zase něco jiného. :) A navíc, výzvy se mají přijímat, nikdy nevíte, co se může stát a kam vás to zavede. :)


foto - oficiální foto ze stránek - facebook.com/missczechprestige

Rimmel & Rita Ora

30. května 2015 v 18:21 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Už před nějakým časem mi byly doručeny novinky Rimmel, a to lesky Oh My Gloss! a laky na nehty 60 Seconds Super Shine z kolekce Colourfest od Rity Ora. Vše jsem prozkoušela a teď vám v této recenzi přináším své dojmy. :) Takže, jak lesky a laky dopadly? Splní, co slibují?


Lesk na rty Oh My Gloss!

Lesky - zleva - 120 Non Stop Glamour, 150 Glossaholic, 190 Pin Up

Tento lesk slibuje až 6 hodin výdrže, obsahuje vitamin E a arganový olej a je prodáván v 5ti odstínech. Navíc zaručuje nelepivý, lehký a příjemný pocit na rtech. Já ho testovala ve 3 odstínech - 150 Glossaholic, 190 Pin up a 120 Non-Stop Glamour. Nejvíce jsem si oblíbila růžové odstíny - tmavší spíše k večernímu líčení, světlý pro běžné denní nošení. Občas lesky i lehce smíchám, takže když chci výraznější růžovou než je odstín 150, ale ne až tak sytou, jako je odstín 190, dám je dohromady.
Lesky jsou na rtech opravdu příjemné a jak reklamu slibuje, nelepí. Mají krásnou jemnou a příjemnou konzistenci. A výdrž? U mě rozhodně 6 hodin nevydrží - nevím, jak by to dopadlo, kdybych se za celou dobu nenapila a ani nic nesnědla, ale během šesti hodin rozhodně potřebuju doplňovat tekutiny. Vydrží mi tak hodinu, max dvě, ale jakmile se napiju, začíná mizet. Ale u lesků ani žádnou extra výdrž nepožaduji, prostě je mám s sebou a dle potřeby doplním. Já jsem tedy spokojená a lesky mám ráda, navíc mají moc hezký obal i lehkou vůni.
Cena lesků je 129 Kč.

Lak na nehty 60 Second Super Shine

Laky - zleva - 400 Tangerine Tent, 498 Rain Rain Go Away, 413 Oragina, 322 Neon Fest

Roztomilé lahvičky laků, které mají nádherné pastelové i zářivé odstíny, jsem si hnedka zamilovala. Hned jako první mě zaujal růžový odstín 322 Neon Fest (který se líbil i mé kamarádce a hned se na něj ptala, když ho na mých nehtech viděla), ale nakonec jsem jako první zkoušela krémový 498 Rain Rain Go Away, který na nehtech vypadá moc hezky, hodí se ke všemu a je takový umírněný, seriózní. Oranžové odstíny 400 Tangerine Tent a 413 Oragina jsou dokonalé na léto a myslím si, že budou výborně vypadat na opálených rukou. Navíc mi vyhovuje, že laky jsou rychleschnoucí (ale pro jakžtakž uschnutí vyčkávám víc než minutu). Je však pravda, že se s lakem moc dobře pracuje, jednoduše se aplikuje a hned první vrstva vypadá suprově. Lak mi dobře drží, ale překvapilo mě, že i přesto se krásně odlakovává. Za mě tedy velká pochvala - opět mi Rimmel dokázal, že dělá super laky za dobré ceny (tyto za 59 Kč). Hlavně jsem moc ráda, že se nemusím s tím lakováním tak dlouho trápit a je to raz dva hotové.

Lesky - horní - Pin Up, vlevo dole - Glossaholic, vpravo dole - Non Stop Glamour

Která z veselých barviček vás zaujala? Plánujete si nějaký lak nebo lesk pořídit? :)


Dove & Aussie recenze

10. května 2015 v 18:54 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Je to zhruba měsíc, co jsem si díky slevové knížce koupila Aussie šampón pro objem a Dove maximum protection deodorant, a je tedy na čase vám přinést recenzi na tyto dva produkty.


Dove Maxiumum Protection

Tento deodorant mě zaujal hlavně proto, že slibuje vyšší ochranu před pocením. Narozdíl od jiných, které jsem používala, je krémový, což je velmi příjemné při aplikaci i pro pokožku. Krásně se vstřebává a dobře se s ním pracuje - pro mě určitě lepší jak tuhý deodorant nebo sprej. Těžko se mi účinnost měří v číslech, každopádně můžu říct, že mám ten pocit, že lépe brání proti potu, a i díky své svěží čisté vůni je pro mě momentálně číslo 1. Pokud i vy nejste spokojené s tím, co jste zatím vyzkoušely, můžu vám tento Dove deodorant opravdu doporučit, já jsem s ním velmi spokojená. Jeho běžná cena je vyšší než u jiných sprejů nebo deodorantů, činí cca 170 Kč, ale i tak si myslím, že se jeho koupě vyplatí.


Aussie Aussome Volume Sampoo

O Aussie jsem toho hodně četla i slyšela (a to většinou samá pozitiva), takže když jsem se rozhodovala, jaký další šampón vyzkouším, tak jsem si byla jistá, že sáhnu zrovna po této značce. V poslední době jsem navíc měla vlasy zplihlé, bez objemu a těžko se s nimi pracovala, takže když jsem viděla, že nabízí produkty pro objem, tak jsem neváhala. Hned jsem se zamilovala do vůně, která je taková jemná a zvláští, připomíná mi vůni angreštů. :) Při použití krásně pění a jaký je tedy výsledek? Vím, že často vlasům pomůže už jen to, že změníte produkt, který na ně používáte, ale tady jsem fakt moc spokojená a vlasy mám objemnější, déle mi vydrží čisté a vypadají mnohem lépe. Přidávám se tedy k těm, kteří Aussie chválí - i já mám zatím velmi dobrou zkušenost.


Nezbytnosti

5. května 2015 v 21:16 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Když se každá z nás zamyslí, je pár věcí, které používáme každý den. Někdo má určité každodenní zvyky, někdo nevyjde ven bez řasenky, jiná z nás zase bez snídaně. Určitě se takové nezbytnosti liší u každé z nás. Já se rozhodla podělit o pár produktů, se kterými se setkávám každý den, a pokud si je zapomenu přibalit do kufru, když někam jedu, jsem pak z toho nervózní.Hned ráno, a pak večer, používám Micelárku od Garnier. Je příjemná, není drahá a mojí pleti vyhovuje. Mým TOP make-up je už nějaký ten pátek Caviar Long stay make-up od Dermacolu. Líbí se mi odstín i krytí. Další nutností je řasenka, mými oblíbenými jsou ty od Rimmel a Maybelline. Vlasy si nejraději češu Tangle Teezerem, který je prostě o třídu výš než jakýkoliv jiný hřeben. Rty ráda zvláčňuju zázračným kelímkem nebo vtipným balzámem od Rimmel. :)Přes den pak nejvíce využiju osvěžující sprej od AVON, který miluju pro jeho vůni i funkci, hlavně teď v teplejším počasí je k nezaplacení. Od té doby, co se pohybuju v Brně, hlavně v MHD, používám antibakteriální gel, člověk nikdy neví, kdo na "mastnou tyč" sahal před ním, a když se pak chci najíst, jsem v klidu, že ruce jsou čisté. A jelikož nejsem fanda brzkého vstávání, kafe je nutnost. A už i taková rutina spojená alespoň s chvlikovým oddechem a relaxem. :) A zrcátko? Která holka ho u sebe nemá? :))Co vy denně potřebujete? Bez čeho je pro vás den na nic? :)