The Immigrant

4. června 2015 v 16:56 | Aneta |  *Všechno možné*

Po delší době opět článek o jídle, tentokrát o pubu The Immigrant, který se nachází kousek od Konečného náměstí v Brně. S přítelem jsme si na slevomatu koupili voucher, který za krásných 269 Kč sliboval 2 hamburgerová menu - polévku, hamburger spolu s hranolkami a salátem coleslaw, a dezert. Polévka i dezert se podávají podle denní nabídky, hamburger je vždy stejný - The Immigrant burger, který kromě masa obsahuje rajče, salát, okurku, cibuli a k němu i hranolkám je podávána česneková majonéza (mňam!!!).
A jak nám teda chutnalo? Jako polévku jsme měli kuřecí vývar, který byl fajn (nejsem polívkový typ, takže víc toho asi neřeknu) a jako dezert čokoládový dortík, který byl tak akorát velkou sladkou tečkou. Nejdůležitější byl ale burger, který byl dobře propečený (ale šťavnatý), nebyl zbytečně přechucený a byl schovaný ve výborné bulce! Ta byla super v tom, že měla výbornou chuť, nedrobila se ani neujížděla a dala se krásně zmáčknout, takže se burger vešel krásně do pusy. Všechno dohromady to bylo super a já odcházela dobře najezaná a kupodivu mi ani nebylo moc těžko. :)


V jídelníčku jsem si vyhlídla i Ceasar salát nebo pálivé papričky, takže si myslím, že se tam ještě někdy podíváme. Kdopak z vás tento Pub zná a taky si tam burgra dával? Brňáci, zastavíte se tam taky? :) Jen musím upozornit, že česnek se objevuje v jejich jídlech celkem často, takže pokud ho nemáte rádi, budete mít zúžený výběr. Mně to naopak vyhovovalo, protože ho miluju. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama