September instarandom

23. září 2015 v 19:53 | Aneta |  *O MNĚ*
Po delší době je tu zase random, který doplňuji pár novinkami, které jste mohli vyčíst z mého Facebooku i Instagramu.


Vždycky jsem měla ráda časopisy. Sice nemám žádný předplacený, ale čas od času si Elle, Joy nebo Cosmopolitan koupím. Také jsem jako malá vytvářela své vlastní magazíny a teď už nějakou dobu píšu blog (10.9. to bylo přesně pět let!!! :)). Jako první úspěch a velkou radost jsem vnímala svůj článek pro (dnes už neexistující) časopis CosmoGirl, kam jsem před pěti lety poslala svoje zážitky z výměnného pobytu ve Francii. No a během prázdnin a začátku září se mi splnil další malý sen - vyhrála jsem soutěž s Friscem, kde bylo výhrou nejen Frisco na půl roku, ale i focení do Cosmopolitanu. Aktuální číslo je na stáncích a výsledek focení tam můžete vidět. ;)


Možná jste si všimli, že na blogu není pouze kosmetika a móda, ale i nějaká ta recenze na restauraci nebo jídlo. Nejsem žádný specialista, pouze obyčejný konzument, ale ráda se podělím o dojmy a (pro mě) dobrou restauraci tu pochválím. Co na takové tipy říkáte? Nejspíš je ocení pouze ti z Brna a okolí, protože v Brně žiji a obrážím právě místní podniky.


A samozřejmě stále testuji kosmetiku. Jelikož se mi občas nahromadí více produktů, než mohu spotřebovat, ráda toho využiji a formou giveaway se o ně s vámi podělím. O dva balíčky právě hrajeme tady na blogu, šanci si ale můžete zvýšit i komentářem k soutěžní fotce na Facebooku a Instagramu.

Září je tedy zatím velmi zajímavé, doufám, že i vy si ho užíváte! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama