Prosinec 2015

Sannette Vánoce

29. prosince 2015 v 19:33 | Aneta |  *O MNĚ*

Dlouho jsem se těšila a zase to rychle uteklo. Jsem vánoční šílenec, miluju nakupování dárků, balení, zdobení bytu, a proto je mi líto, když je to všechno za námi. Letos jsem si ale užila dokonce 3 Štědré dny. Ten hlavní byl doma spolu s rodiči a ségrou, druhý byl u babičky, kde se sešli tety, strejdové, bratránci a sestřenky, no a třetí byl s přítelem. :) Dostala jsem kupu krásných dárků, které mě opravdu překvapily. Nejlepší ale byl ten čas strávený v pohodě, řízek se salátem a pohádky. Na všechny 3 stromečky se můžete podívat níže a vyfotila jsem vám i pár dárků, které mě pod stromečkem čekaly. Lyže se mi na fotku nevešly a zapomněla jsem i na pár drobností, ale myslím, že nemusím psát seznam a fotit vše. ;) A čím vás letos Ježíšek překvapil? :)))

Krásné Vánoce!

24. prosince 2015 v 16:25 | Aneta |  *Všechno možné*
Než zasednete ke sváteční večeři, chtěla bych Vám popřát krásné a klidné Vánoce, které strávíte se svými nejbližšími a nejmilovanějšími po svém boku. Doufám, že si dny volna užijete a načerpáte dostatek sil do oslav Silvestra i vstupu do nového roku. Já doufám, že Vám v roce 2016 nabídnu ještě lepší a kvalitnější články, které pro Vás budou užitečné. Přála bych si, aby můj blog byl místem, kde (alespoň, co se týče kosmetiky) najdete vše, co potřebujete vědět. Děkuji Vám za to, že jste se mnou tento rok prostřednictvím lajků i komentářů byli. :) Užijte si nejen dnešní den!

Aneta


Vánoční make-up

23. prosince 2015 v 18:09 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace

Už se to blíží! Štědrý den je za dveřmi a je na čase promyslet, jaké vánoční líčení zvolit. Já jako milovnice zlaté, bronzové, hnědé a černé mám samozřejmě jasno. Navíc si myslím, že zlatá barva je právě tím TOP vánočním odstínem. Kouřovky, které jsem vytvořila a nafotila, jsou i skvělým make-upem na silvestrovskou (nebo jakoukoliv jinou) party. Jak se vám líčení líbí?

MEXX pro něj i pro ni

18. prosince 2015 v 18:35 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Produkty netestuji vždy sama, ale občas zapojím i přítele. No zapojím. Produkt většinou používá, ale dostatek z něj nějaký jiný názor než "dobrý" je nemožné. Proto i u Life is now od MEXX ohodnotím oba produkty víceméně já. Na druhou stranu, chlap se přece voní kvůli nám, takže dámy směle vybírejte podle toho, co se vám líbí!

Clip in vlasy - recenze

10. prosince 2015 v 21:47 | Aneta |  Recenze kosmetiky

I když to moje vlasy potřebovaly, stejně jsem lehce oplakala velké říjnové zkracování. Dlouho jsem ale nebyla smutná, protože mi pár týdnů na to byly doručeny CLIP IN vlasy z eshopu Clipinhair.cz. Trochu jsem se toho bála, protože (jak už jsem zde několikrát psala) jsem levá na jakoukoliv úpravu vlasů a někdy se rozčiluju i u toho, když si dělám drdol. Jak jsem to tedy zvládla, jaký odstín jsem si vybrala a jak o své nové vlasy pečuji? To jsem vám sepsal v tomto článku. Kdybyste měli jakékoliv otázky, pište do komentářů. ;)

VÍTĚZKA

9. prosince 2015 v 20:46 | Aneta |  *Všechno možné*
V neděli nám skončila vánoční soutěž a konečně tu máme jméno vítězky. :) Moc ji gratuluji a budu ji kontaktovat na e-mailu. :) Všem vám děkuji za účast!!


Velká předvánoční recenze kosmetiky

6. prosince 2015 v 20:55 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Nakupilo se mi pár produktů, které spojuje jedna věc, a to fakt, že jsem s nimi maximálně spokojená, Proto jsem se je rozhodla zrecenzovat v jednom článku a udělat z toho i takové moje TIPY na dárky. Pokud tedy nevíte, co si přát pod stromeček, nebo naopak netušíte, čím obdrovat své blízké (respektive svou blízkou), může být tohle vaše inspirace.

Mikulášská nadílka s Rimmel

3. prosince 2015 v 19:37 | Aneta |  *Všechno možné*

Mikuláš je za dveřmi a Vánoce hned v závěsu za ním, proto se bude nadělovat i na mém blogu. Děkuji Coty, že mi zaslala vánoční kosmetický balíček, o který si právě teď můžete zasoutěžit. Obsahuje 60 seconds supe shine lak na nehty z kolekce Rita Ora (odstín 408) a řasenku Extra 3D lash, oboje od Rimmel. Můžete si tedy udělat radost, nebo balíček věnovat dál a zabalit ho někomu blízkému pod stromeček. Jediné, co musíte udělat, je napsat pod článek komentář, ve kterém se mi svěříte s tím, co si letos k Vánocům nejvíce přejete. :) Vyplňte prosím i e-mail, abych vás mohla kontaktovat. Končíme v neděli 6. 12. o půlnoci.
Hodně štěstí!


Beauty TAG - 10 faktů o mně a líčení

1. prosince 2015 v 17:44 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace
V příštích článcích můžete čekat pár kosmetických recenzí, dnes jsem si ale pro vás připravila BEAUTY TAG, kde prozradím pár faktů o mém vztahu ke kosmetice a líčení. Určitě to nebude poslední TAG, tento typ článků jsem si totiž oblíbila, takže jimi budu pravidelně prokládat své příspěvky. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete něco zajímavého o vašem vztahu k make-up a kráse! :)


  1. Líčit jsem se začala cca ve 14 letech, ale to spíše jen o víkendu, rozhodně ne do školy.
  2. Když nepočítám dětské make-up paletky, první produkty, které jsem zkoušela, byly dárečky z časopisů (lesky na rty z Dívky atd.), v obchodě Vše za 39 jsem si koupila první stíny - byly ve skleněné nádobce s kuličkovým aplikátorem v krásném perleťovém odstínu modré. :D
  3. Jednu dobu beru oční linku jako naprostý "must have", jindy si ji vůbec nelíčím. Právě teď mám období "bez".
  4. Nejhorší je pro mě úprava vlasů - u žehlení i obyčejného culíku se umím dobře rozčílit.
  5. Co se týče vlasů, vyzkoušela jsem různé barvy i střihy - měla jsem ofinu, mikado i delší vlasy, také jsem jeden čas byla brunetou a experimentovala jsem i se zrzavými melíry. Většinou se ale točím kolem blond (jednou jsem to přepískla a měla hrozný odstín žluté :D).
  6. Vždycky jsem si přála být modrookou brunetou, teď už jsem víceméně s přesným opak spokojená.
  7. Když mi bylo kolem 12ti let, obdivovala jsem Shakiru a její líčení, z časopisů jsem si ji vystřihovala.
  8. V mé sbírce laků převládají růžové odstíny, některé jsou si opravdu hodně podobné, ale i tak se po nich v drogeriích neustále dívám.
  9. Make-up nejraději nanáším prsty.
  10. Jako dítě jsem ráda dělala "proměny". Ve starých časopisech a magazínech jsem fixou a pastelkami upravovala fotky celebrit.

Vidíte se v některém z bodů? Pište do komentářů!! :)