MEXX pro něj i pro ni

18. prosince 2015 v 18:35 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Produkty netestuji vždy sama, ale občas zapojím i přítele. No zapojím. Produkt většinou používá, ale dostatek z něj nějaký jiný názor než "dobrý" je nemožné. Proto i u Life is now od MEXX ohodnotím oba produkty víceméně já. Na druhou stranu, chlap se přece voní kvůli nám, takže dámy směle vybírejte podle toho, co se vám líbí!Začneme u Life is now for her. Když to vezmu obecně, vůně MEXX jsou pro mě takovou jistotou a nestalo se mi, že by mi některá z voňavek této značky, kterou jsem kdy dostala, nesedla. Life is now je svěží, ale zároveň sladká, což je moje oblíbená kombinace. Kdokoliv ji cítil, tak ji chválil a má spolubydlící si ji i půjčovala, takže se nejedná pouze o můj názor.


Pánská verze Life is now je také lehčí svěží vůně, rozhodně není překořeněná, ani extrémně výrazná. Obě verze jsou výborné na každodenní použití, ale dokáži si je představit i jako takové "party" vůně.

A pokud si do 20. 12. 2015 některou z MEXX voňavek koupíte, mrkněte na www.mexxsoutez.cz a zasoutěžte si, třeba budete mít štěstí! :) A kdyby ne, tak máte krásný dárek pro svoji kamarádku, sestru, nebo třeba pro sebe! ;)

Jaká je vaše oblíbená značka vůní?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama