Sannette rok 2015

5. ledna 2016 v 19:52 | Aneta |  *O MNĚ*

Na konci roku 2015 jsem tento příspěvek moc neplánovala, ale když jsem viděla ohlédnutí za rokem 2015 u jiných blogerek, začala jsem sama vzpomínat a řekla jsem si, že už jen kvůli sobě tento článek napíšu. Změnilo se toho celkem dost, zažila jsem pár zajímavých akcí, vyzkoušela si spoustu nového a myslím si, že je fajn si to všechno připomenout a na základě toho se vyhecovat do roku 2016. Předsevzetí si moc nedávám, spíš se snažím plánovat a stanovovat cíle, které postupně budu plnit. Moc vám děkuji, že mi lajkujete Facebook, sledujete mě na Instagramu a komentujete mé články. Každá z těchto podpor mě nabíjí energií a žene dál. Díky blogu jsem si uvědomila, co mě v životě baví, a získala jsem tak zkušenosti a práci na projektech, které byly mým snem. OPRAVDU DĚKUJI! Bez čtenářek (a možná čtenářů) by mě takto veřejně psát nebavilo, diky vám mě to baví a otevírá dveře tam, kam chci směřovat! :)


Hned zkraje roku 2015 jsem vyhrála soutěž a fotila jsem valentýnskou kampaň pro Stilago. Nikdy jsem takové profi fotky nefotila, a tak jsem byla i trochu nervózní. Jak jsem si vždycky myslela, že modelky to mají lehké, rychle jsem zjistila, že to taková sranda není. Ale moc jsem za tu zkušenost ráda! Navíc tato výhra pomalu začala bořit moje předsevzetí že "nemám štěstí ve hře a nikdy nic nevyhraju".


Jedna z nejzajímavějších kosmetických akcí byla určitě ta od AVON, která byla pořádaná v krásných prostorech, bylo tam spousta skvělých blogerek a o jídle ani nemluvím. Moc celý projekt chválím a opravdu jsem si to tam užila.


V květnu jsem vyrazila poprvé v životě do Karlových Varů, kam jsem si šla zkusit práci hostesky. Práce byla spojena se soutěží Miss Czech Prestigem a opět se ukázalo, že tento rok mi štěstí přeje - postoupila jsem do finále soutěže. Sice jsem se jako finalistka necítila, ale byla jsem ráda za novou zkušenost a možnost poznat zase něco nového.

V květnu jsem také nastoupila na stáž, která probíhala přes projekt Evropské unie. Protože studuji právo, ale baví mě spíše reklama a marketing, chtěla jsem si najít praxi, díky které bych se mohla učit tomu, co mě baví a měla tak větší šanci na práci v mém oblíbeném oboru. Po stáži, která skončila v září, jsem do nové práce nastoupila a teď v jedné brněnské realitce (ALVA REAL) spravuji sociální stránky, píšu blogy a starám se o projekty, kampaně i částečně o nábor nemovitostí.


V září se na mě opět usmálo soutěžní štěstí. V Cosmopolitanu jsem vyhrála se svou letní koláží soutěž o Frisco na půl roku a focení do Cosma. Asi si dokážete tu radost představit. :)


S dalším krokem v tom, co mě baví, mi pomohla Napka, která mě vzala do týmu blogerů. Ani nevíte, jak blogera potěší, když ho platí za to, co ho baví, a může sledovat práci markeťáků. Nezapomeňte Napku sledovat na Facebooku, jsou tam odkazy jak na mé, tak i další blogy! ;)


Nakonec se v říjnu na poslední chvíli uskutečnilo finále Miss Czech Prestige. Akci jsem si moc užila a byla ráda, že vyhrála má kamarádka ze semifinále. O celé akci zde byl taky článek, a to ZDE.

Na konci roku už to bylo o dokončování projektů, zápočtech a Vánocích. Tento rok chci úspěšně pokračovat v tom, co jsem v roce 2015 započala a doufám, že vás budu brzy informovat i o něčem novém. Věřte, že aktivně budu hledat cokoliv, co mě zase posune v tom, co chci dělat. Ráda bych řekla, že dokončím knížku, kterou mám už x let rozepsanou, ale bojím se, že to tak nebude. I když... měla bych se hecnout a dokončit to, protože vlastní knížka je jeden z mých největších snů už od mala. A sny jsou přeci od toho, abychom si je splnili! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | 14. ledna 2016 v 11:09 | Reagovat

To zní skvěle :-)
Měla bych na Tebe otázečku, asi hloupou, ale nejde mi do hlavy, když píšeš, jak jezdíš na stáže, soutěže a pracuješ v realitce a do toho píšeš a registruješ nemovitosti... kdy děláš tu školu (když píšeš, že studuješ právo)? Mám právnickou fakultu zařazenou jako jednu z nejtěžších... kdy chodíš do školy?
No asi blbá otázka, ale zeptat se musím, protože mě to fascinuje.
Jinak přeju spoustu dalších úspěchů!
Čtu Tvůj blog ráda, jsi chytrá, vtipná a krásná, na ty fotky je radost koukat :-)
Měj se krásně!

2 Aneta Aneta | Web | 15. ledna 2016 v 12:36 | Reagovat

[1]: Není to hloupá otázka. :) Jelikož prodlužuji studium, nemám toho ve škole tolik, ale ani předtím jsem neměla víc než 3-4 semináře týdně. :) Samozřejmě, kdybych chodila i na přednášky, tak to zabere více času, ale ani tak není problém mít vedle toho práci na poloviční úvazek a další koníčky. Na druhou stranu nepatřím mezi premianty a kdybych chtěla TOP známky a připravovala se opravdu průběžně, asi bych toho nestíhala tolik. Každopádně práva nejsou časově tak náročná. ;)
A jinak moc děkuji za krásný komentář, ani nevíš, jak mě taková slova těší! :)
Jen to nej (nejen) do roku 2016 :*

3 Evča Evča | 15. ledna 2016 v 13:02 | Reagovat

Aha :-) děkuju za odpověď :-)
Tvůj blog se mi moc líbí a ráda sem chodím (mám ho v záložce oblíbených už asi 5 let), těším se na nové články :-)

4 Aneta Aneta | Web | 16. ledna 2016 v 16:33 | Reagovat

[3]: Není zač a já děkuju za takovou podporu vlastně od začátku mého blogování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama