Červen 2016

Elegantně, ale originálně – v létě oživte pánské obleky!

1. června 2016 v 10:04 | Aneta |  Módní inspirace&outfity
Sice je už plesová sezóna dávno za námi, ale právě v období od konce jara až po babí léto vybírají své termíny pro svatbu budoucí manželé. Už v loňském roce jsme s přítelem řešili, co si jako hosté vezmeme na sebe. Musím říct, že my holky/ženy to máme jednodušší a šatů, overalů i sukní je na výběr spousta. Muži mohou zvolit klasiku, ale podle mého názoru jsou právě léto a svatby dobrou záminkou pro to, aby si vybrali trošku originálnější a zajímavější kousky. Ples je tradiční záležitost, ale svatba je oslava lásky a není tedy potřeba, aby byli muži při výběru tak upjatí. Není ale nutné měnit hned celý šatník. Tím, co dokáže celkový dojem změnit jsou právě doplňky. Jak tedy outfit oživit a dát mu "šťávu"?

Kravaty patří ke klasice, ale rozhodně nemusí nudit. Stačí se porozhlédnout po hravějších vzorech a zajímavějších barvách. Pokud váš přítel nemá rád divočinu, můžete vybrat jednodušší vzor s jemnými barvami. Při základu černý oblek - bílá košile, ale můžete víceméně sáhnout opravdu po čemkoliv a nebát se.

Podle zkušeností, které zatím mám, je motýlek celkem výjimečnou volbou našich mužů. Sám o sobě je tedy velmi originální. Navíc má motýlek další výhodu - nepadá jako kravata do jídla a je tedy praktičtější. :-)
Třešničkou na dortu pak bude kapesníček, který dovede celek k dokonalosti. Nezapomeňte tedy při výběru i na něj a slaďte ho s kravatou nebo motýlkem.
Co se týče sladění vás a vašeho přítele, není potřeba to nijak přehánět. Mně osobně se nelíbí, když má žena modré šaty a její muž modrou kravatu i modrý kapesníček. Klidně se trochu odvažte a s barvami pracujte.Laďte tedy vaše outfity například do pastelových barev, nebo je oba oživte stejnou výraznou barvou.
Možná se divíte, že mluvím tady, na "holčičím" blogu, o pánské módě. I když jde doba dopředu a zájem o styl a módu se objevuje i u mužů, věřím, že většina z nich si ráda nechá poradit od žen. Navíc, při prohlížení toho, co dnešní bohatá nabídka nabízí, mám chuť do toho mluvit a vybírat společně.