Červenec 2016

Soutěžíme - 3 balíčky kosmetiky pro 3 z vás

26. července 2016 v 17:55 | Aneta |  *Všechno možné*
Po nějaké době se mi v "dárkové" krabici nahromadil větší počet kosmetiky, takže jsem se rozhodla uspořádat soutěž a dát vám tak šanci vyhrát jeden ze tří balíčků. Budu moc ráda, když mi pak vítězky řeknou, jak jim produkty sedly. Jinak soutěž probíhá i na mém FB blogovém účtu a na Instagramu, tak nezapomeňte komentář nechat i tam a zvýšit si tak šanci na výhru.


Muži na pláži aneb jaké nosí plavky?

25. července 2016 v 19:26 | Aneta |  Módní inspirace&outfity
V minulém článku jste se mohli dozvědět něco o takové naší mini dovolené, kterou jsme s přítelem podnikli a během ní navštívili Slunečná jezera a Bratislavu. U vody jsme nějaký čas strávili a já jako blogerka jsem samozřejmě pozorovala modely, které kdo u vody má. Holky měly opravdu různorodé plavky (i když styl a střih Triangl celkem vedl), ale u mužů to bylo s plavkami tak nějak pořád stejné. Mladší ročníky dávají přednost dlouhým bermudám, ti starší naopak klasickým pánským plavkám, které ukáží téměř vše. Přitom dneska jsou obchody a zejména e-shopy plné plavek pro muže, které jsou pohodlné, nesahají téměř až ke kotníkům a mají krásné vzory, barvy i střihy.


Léto na Slovensku - Senec + Bratislava

22. července 2016 v 21:25 | Aneta |  *Všechno možné*
V týdnu jsme se vydali s přítelem na takovou menší dovolenou/výlet na Slovensko. Měli jsme zarezervované ubytování na Senci, a to v hotelu Zátoka, který je přímo na pláži. Cestou do Brna jsme se zastavili v Bratislavě a podívali se do ZOO a na vysílač Kamzík. Pokud plánujete podobné výletování, tak mrkněte do článku, jak se nám tam líbilo. :-)


Ziaja - recenze letní kosmetiky

6. července 2016 v 18:10 | Aneta |  Recenze kosmetiky
Název článku (který vychází asi po měsíci neaktivity =/) je možná trochu zavádějící, ale pro mě jsou následující tři produkty opravdu "letní". U kokosového sprchového gelu je to možná sporné, ale pro mě je právě kokos s létem velmi úzce spjat. Takže dost úvodních řečí, hned se pojďme podívat, jak jsem byla (ne)spokojená s kokosovým sprcháčem, bronzerem a olejovým sprejem s vůní kakaového másla.