Listopad 2016

INSTA random - novinky, práce, škola

28. listopadu 2016 v 20:33 | sAnnette |  *O MNĚ*

Možná to některé z vás vůbec nezajímá, ale možná si říkáte, proč jsem dlouho nepřispívala. Jako vysvětlení tedy píšu tento článek, kde shrnu všechny novinky a pokusím se vás trošku namotivovat, protože já sama bych pár posledních týdnů bez motivace asi nedala. I když mě osobně možná zachránila i další má "špatná" vlastnost a to, že nejefektivněji pracuji, když už doopravdy musím a termín je za dveřmi. O čem přesně mluvím, kde nejvíc prokrastinuji a co se snažím změnit najdete dál ve článku.

TOP 10 - moje oblíbené pořady na Stream.cz

20. listopadu 2016 v 15:54 | Aneta |  *Všechno možné*

Zajímavé seriály a pořady se tak nějak pomalu ale jistě přesunují z televize na internet. Dlouho jsem sledovala pouze youtube a stream.cz jsem tak nějak ignorovala. Ale pak jsem začla sledovat pár pořádů, kterých jsem si občas všimla, a dneska vám přináším 10 TOP pořádů, které na streamu sleduji a doporučuji je i vám. Pokud je (nebo nějaké další) sledujete taky, určitě napište do komentářů, jak se vám líbí. Myslím, že v tom počasí, které teď venku vládne, jsme všichni vděční za zajímavý tip na seriál a zábavu. K jednotlivých pořadům se dostanete přes odkaz, který je v obrázku pod popiskem. ;-)

RIMMEL - úžasná paletka a další novinky

13. listopadu 2016 v 18:49 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Rimmel, stálice a klasika, která mě vždy potěší svými balíčky. Tentokrát jsem dostala 3 produkty a hned vám můžu říct, že z jednoho jsem byla naprosto unešená, druhý se mi hodil a třetí mě trošku zklamal. Jsou to všechno pouze mé pocity a dojmy, tak čtěte dál, třeba vás nejvíc zaujme zcela jiný produkt než mě. :-)

REVLON - blogerské setkání

6. listopadu 2016 v 20:15 | Aneta |  Recenze kosmetiky

Zpět do blogování mě dva dny po odevzdání diplomky krásně vrátilo blogerské setkání s Revlonem. Jsem moc ráda, že se značka rozhodla pro dva meetingy - 1 v Praze a 1 v Brně - a já tak nemusela nikam dojíždět. V Brně jsme se potkaly v krásné útulné kavárně MYMIKA, kde jsme se bavily o všem (fakt O VŠEM) možném a samozřejmě také o novince, kterou Revlon v České republice právě představuje.