TOP 10 - moje oblíbené pořady na Stream.cz

20. listopadu 2016 v 15:54 | Aneta |  *Všechno možné*

Zajímavé seriály a pořady se tak nějak pomalu ale jistě přesunují z televize na internet. Dlouho jsem sledovala pouze youtube a stream.cz jsem tak nějak ignorovala. Ale pak jsem začla sledovat pár pořádů, kterých jsem si občas všimla, a dneska vám přináším 10 TOP pořádů, které na streamu sleduji a doporučuji je i vám. Pokud je (nebo nějaké další) sledujete taky, určitě napište do komentářů, jak se vám líbí. Myslím, že v tom počasí, které teď venku vládne, jsme všichni vděční za zajímavý tip na seriál a zábavu. K jednotlivých pořadům se dostanete přes odkaz, který je v obrázku pod popiskem. ;-)Semestr

První díl tohoto seriálu mě trošku zarazil, hned u druhého dílu jsem si ale říkala "jo, to je přesně ono". Semestr má 4 hlavní postavy, které spolu komunikují přes Skype nebo Facebook. Nejsou zde hrané scénky v reálném prostředí, ale sledujeme plochu počítáčů postav. Dozvíme se o nich rychle mnoho informací právě jen díky tomu, že vidíme, co mají ve složkách, na co koukají, komu píší, co komu lajkují... Ať chceme, nebo ne, tohle je přesný pohled do dnešního světa náctiletých i dvacetiletých. Schválně sami koukněte, určitě doporučuju. :-)


Slavné dny

Tohle určitě není pořad, který by zaujal každého a tuším, že spoustu z vás nenadchne. Pokud vás ale zajímá historie, záhady i dokumenty o katastrofách, koukněte na slavné dny, kde si připomenete spoustu historických milníků a dozvíte se i kupu nových informací. Veklým plusem je pro mě i komentář Pavla Zuny, který má fakt příjemný hlas.


Mrazivá tajemství

Vážnosti bylo dost, teď zase k zábavě. Mrazivá tajemství jsem rozklikla proto, že jsem čekala nějaké strašidelné příběhy a záhady. Když jsem ale viděla animovaná videa s názvy pohádek, byla jsem dost zklamaná. Zklamání ale přešlo a změnilo se v nadšení hned po prvních sekundách videa. Klasické pohádky z pohledu dnešních odborníků a odhlalování pravdy, která se v nich skrývá - je to stručné, jednoduché a komentář k tomu je krásně suchý. Animace je TOP a myslím, že se videa budou líbit tak nějak všem.


Vaříme s Mírou, Žrouti, Luxus na talíři

Tyto tři pořady je potřeba sledovat postupně všechny, protože se krásně doplňují. Vaříme s Mírou je klasická parodie na recepty ve stylu Ládi Hrušky, Luxus na talíři pak přehnané gastroporno reagující na kuchaře typu Pohlreich - oba kuchaři se navzájem ve svých pořadech uráží, což je dále rozvinuto právě v seriálu Žrouti, který je takovým pohledem do zákulisí natáčení těchto dvou pořadů. Originální nápad a propojení pořadů spolu s humorem obou hlavních postav je prostě bomba, však sami koukněte.


Mezi půlky

Jak trefně popsala moje ségra, je to taková "Malá Velká Británie" po česku. Mezi půlky je pořad složený ze scének, ve kterých mění převleky dva hlavní komici plus pár dalších herců. Vtipně reagují na aktuální dění, dělají si srandu ze všeho a všech a parodují různé známé postavy i pořady. Já se bavím a věřím, že to bude bavit i vás.


Autobazar Monte Carlo

Klasika, kde zábavu zaručuje už samotné obsazení herce Čtvrtníčka. Monte Carlo je pohled do malého autobazaru, kde majitel, servisman a sekretářka šmelí, jak to jde. Všechny tři postavy jsou naprosto skvělé a každý příběh má zajímavou pointu. Jestli jste se nezasmáli u předchozích pořadů, tak tady se zasmějete stoprocentně.


Kancelář Blaník

Asi není potřeba více představovat už klasickou politickou satiru, kde Blaník, Žížala a Lenka hasí politické průšvihy, lobbují a z malé kanceláře uprostřed Prahy řídí naši politiku. Určitě je dobré mít aspoň malý přehled o různých kauzách a aktuálním polítickém dění. Zatím jsou ke zhlédnutí staré díly a na novou řadu si musíme počkat.


Pořad

Pořad je pořad o pořadech. Ale abych to upřesnila, jedná se o to, že komik Luděk Staněk každý týden hodnotí to, co v televizi viděl. A samozřejmě vybírá co nejbizarnější pořady, které v ní běžely. Musím říct, že starší Pořady se mi líbily víc (takže doporučuji kouknout od prvního dílu), ale ze zvyku koukám stále. A co je na tom zábavného? Je to komentování pořadů Luďkem, který z absudrní zábavy udělá něco ještě více absurdního tím, že vypíchne to nejpodivnější, co se v televizi objevuje. No, prostě koukněte. :-)

A jaké pořady (nejen Pořady) sledujete vy? Nějaké tipy? :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama