Blogerský sraz v Soulmate Brands - konečně se v Brně něco děje!

10. prosince 2016 v 19:10 | Aneta |  Trendy

Hezký víkend :-)
Dneska vám chci popsat otevíračku nového butiku, který v Brně máme. Pozornost této značce ale věnujte i vy, mimobrněnští, dá se totiž koupit také na internetu. O čem mluvím a jakto, že jsem na blogerském srázku nebyla tak úplně za blogerku, zjistíte z dnešního postu.

V úterý 6. 12. s v Brně na adrese Milady Horákové 1 otevíral butik Soulmate Brands, a to speciálně pro blogerky. I když já blogerkou jsem, tentokrát jsem vlastně stála na druhé straně - byla jsem spoluorganizátorkou. A víte co? Byl to jeden z mých snů, který se splnil. Vždycky, když jsem chodila na blogerské srázky a akce, říkala jsem si, jak je to asi fajn mít práci, ve které řešíte propagaci určité kosmetické značky nebo oblečení, a součástí toho plánujete i příjemné akce, které jsou více koníčkem, než zaměstnáním. Proto jsem byla opravdu šťastná, když mě majitelka butiku, Svetlana, oslovila a ihned vzala do týmu, který se stará o chod prodejny, prodej přes internet (o tom více níže) a propagaci značky. Soulmate Brands je jediným distributorem holandských značek Catwalk Junkie (kolekce pro ženy) a Kultivate (obleční pro pány) v Česku i na Slovensku. Obrovským plusem oblečení je jejich kvalita - už od pohledu vypadá materiál pevně a kvalitně. To nám potvrdily i samy blogerky. Součástí kolekcí Catwalk Junkie i Kultivate jsou basic kousky i zajímavé designové oblečení (na mém Facebooku i Instagramu teď budete vídat různé kombinace, tak mě nezapomeňte sledovat).
Pokud se chcete o kvalitě a jedinečnosti oblečení sami přesvědčit, zajdětě do obchůdku Soulmate Brands na Milady Horákové 1 v Brně, nebo rovnou objednávejte přes Facebook nebo Instagram. Věřím, že spoustě z vás to vyřeší Ježíška. Pokud si ale sami netroufáte na výběr oblečení pro někoho jiného, sledujte sociální sítě, brzy půjdou do prodeje i vánoční vouchery. A jakmile se dá dokupy e-shop Soulmate Brands, budu vás určitě informovat.


Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jestli jste o této značce už slyšeli a jestli vás takto na první pohled zaujala. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama