Plesový/party make-up look

18. prosince 2016 v 20:41 | Aneta |  Tipy&triky&inspirace

Hezký nedělní večer :-)

Po delší době jsem si hrála s malovátky a přitom využila zejména novinky od Rimmel, tak jsem si říkala, že bych z toho mohla udělat takový líčící i hodnotící článek na blog. O paletce Magnif'eyes i řasence Scandaleyes Reloaded jsem již psala v recenzi (ZDE), takže spíše budu popisovat konturující pudrovou paletku a matnou rtěnku, které mi nedávno od Rimmel došly. Vedle rimmelovských produktů jsem použila i tužky od s-he a make-up od Dermacol, což jsou mé oblíbené denně používané kousky. Make-up je takovou výraznější variantou mého běžného líčení, i když z fotek to až tak výrazně nevypadá, bohužel. Takže, co jsem tedy vykouzlila?


Základem je sjednocená pleť, ke které si krásně pomůžete make-upem Caviar Long Stay, který v sobě ukrývá i korektor. I když "modelaci" obličeje nechávám až na konec, tentokrát vám ji popíšu hned teď, když už o pleti mluvím. Konturovací paletka od Rimmel obsahuje tři části - rozjasňující (tou poprašte hranu nosu, hranu vrchních rtů a oblast nad lícními kostmi), bronzující (tou poprašte linii od ucha ke koutku rtů, ale ne celou, zhruba do úrovně středu očí) a tvářenku (tou jemně zvýrazněte tvářičky, tzv. jablíčka). Paletka má jemné odstíny, takže se nemusíte bát, že byste to s konturováním přehnaly, ale i tak raději jemněji s tím, že vždycky můžete přidat.


Oči jsme líčila paletkou Magnif'eyes a využila jsem zejména dva stíny - černý, který jsem aplikovala do vnějších koutků pohyblivého víčka, a třpytivě zlatý (je to ten 4. zprava), který jsem dala na střed a vnitřní koutek oka i pod spodní řasy. Místo světlého stínu jsem využila konturovací paletku a rozjasňující pudr jsem vklepala do vnitřních koutků a pod linii řas. Zhruba od půlky oka jsem pak vytvořila černou linku, kterou lehce protáhla směrem nahoru (nejsou to ale úplně kočičí oči). Na řasy jsem pak použila Scandaleyes Reloaded řasenku. Obočí jsem pak jen lehce vykartáčkovala a zvýraznila s-he tužkou na obočí.


Třešínkou na celém looku je ale zajímavý odstín rtěnky, jedné z Rimmel novinek, The only 1 matte lipstick - 120 Call the shots. Není ani červená, ani korálová a vlastně se mi těžko posuzuje její odstín. Důležité je, že je ale vážně krásná. Právě k černým outfitům se bude báječně hodit a rozzáří ho. Ale s matností bych byla opatrná - oproti jiným matným rtěnkám mi opravdu matná nepřipadá a ani po delší době nezmatní...


Takže to je tak ve zkratce můj make-up pokus z víkendu. Budu ráda, když napíšete jak se vám líbí, případně, co se vám na něm nelíbí. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama